Mattel NFT Marketplace on Flow را راه اندازی کرد، Hot Wheels NFT Garage Drop اعلام شد

Mattel قصد دارد برای همه این برندها NFT ایجاد کند و تاکنون مجموعه هایی را برای فرنچایزهای باربی و Hot Wheels خود منتشر کرده است. دومی شامل آثار هنری است که شامل 60 خودرو از برندهای برتر مانند استون مارتین، مک لارن و بسیاری دیگر می شود.

ران فریدمن، معاون رئیس آزمایشگاه آینده Mattel گفت: «در راه‌اندازی بازار خود، ما می‌توانیم IP نمادین Mattel را به هنر دیجیتال ترجمه کنیم و مستقیماً با مشتریان خود درگیر شویم. این آخرین تکامل تلاش‌های دیجیتال ما است و ما مشتاقانه منتظر هستیم که به زودی قیمت‌های بیشتری را با الهام از برخی از برندهای محبوب ماتل در جهان به اشتراک بگذاریم.

به گفته این شرکت، بازار NFT برای «مصرف کنندگان اصلی» طراحی شده است و کاربران برای خرید نیازی به داشتن رمزارز ندارند.

همچنین، برنامه‌هایی برای ادغام یک «پلت‌فرم معاملاتی همتا به همتا» وجود دارد که به مجموعه‌داران اجازه می‌دهد کلکسیون‌های دیجیتالی خود را بین خود معامله کنند. با این حال، این ادغام در اوایل سال 2023 انجام خواهد شد.

این راه‌اندازی در حالی انجام می‌شود که فناوری NFT در بحبوحه ماه‌ها افت فروش و سقوط در بازار ارزهای دیجیتال به دلیل سقوط صرافی اصلی FTX با عدم قطعیت مواجه شده است. اما فریدمن گفت که این برند همچنان بر ارائه یک مجموعه دیجیتالی متمرکز است که از نوسانات بازار جدا باشد و به طرفداران نوعی ابزار در دنیای واقعی ارائه دهد.

Mattel بر تولید کالاهایی مانند بازی، عروسک و اکشن فیگور تمرکز دارد. این شرکت همچنین مالک حقوق مالکیت معنوی (IP) برندهایی مانند Hot Wheels، UNO، Fisher-Price، Barbie و Matchbox است.

Mattel، شرکت جهانی اسباب‌بازی، یک سال پس از اولین توکن غیرقابل تعویض Hot Wheels (NFT) خود در شبکه اتریوم، بازار کلکسیون‌های دیجیتال خود را رسما راه‌اندازی کرد. در ژانویه 2022، باربی Mattel یک مجموعه NFT آماده با همکاری Balmain، یک برند مد لوکس، منتشر کرد. بازار فعلی بر روی بلاک چین Flow ساخته شده است و برای خرید نیازی به داشتن ارز دیجیتال توسط کاربران ندارد. این پلتفرم همچنین به صاحبان NFT های Hot Wheels Garage در بلاک چین WAX این امکان را می دهد تا در نهایت توکن های خود را به Flow منتقل کنند.

این بازار بر روی Flow، بلاک چینی که پلتفرم NBA Top Shot را قدرت می‌دهد، ساخته شده است.

NFT ها در بسته هایی دسته بندی می شوند که هر کدام از هفت چرخ داغ تشکیل شده است که برای هر بسته 25 دلار (تقریباً 2000 روپیه) قیمت دارند. و هر بسته دارای NFT های کمیاب متفاوت است. کمیاب ترین ها را می توان برای کپی های ریخته گری فیزیکی بازخرید کرد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع