MoS IT می گوید دولت ها و انجمن های اینترنتی در تنظیم مقررات شرکت های بزرگ فناوری عقب مانده اند

وزرا گفتند: “آنها سالمندان، دانش آموزان، کودکان، زنان، روستایی و شهری خواهند بود. بنابراین ایمنی و اعتماد آنلاین به وظایف سیاستی بسیار مهمی از سوی دولت برای ارائه به شهروندان و البته پاسخگویی تبدیل شده است.”

وی خاطرنشان کرد: دولت به آرامی و سیستماتیک چارچوب های سیاست گذاری قانونی را ایجاد می کند.

«برای مدت طولانی دولت‌های جهان و در واقع، IGF و بیشتر انجمن‌ها از این پلتفرم‌های بزرگ خصوصی، پلت‌فرم‌های بزرگ فناوری از نظر بایدها و نبایدها و قوانینی که لازم است، عقب مانده‌اند.

راجیو چاندراسخار، وزیر امور الکترونیک و فناوری اطلاعات روز یکشنبه گفت که دولت‌ها در سراسر جهان و انجمن‌های اینترنتی در وضع قوانین برای بازیگران بزرگ فناوری به دلیل نوآوری‌هایشان که می‌تواند به جامعه آسیب برساند، عقب مانده‌اند.

چاندراسخار گفت: “ما برای مدت طولانی با آنها به عنوان مبتکر و نوآور رفتار کردیم نه اینکه با آنها به عنوان نوآوری برخورد کنیم و همچنین نوآوری هایی که به طور بالقوه می توانند باعث آسیب و ایجاد اختلالات دیگر در جامعه و مردم شوند.”

چاندراسخار طی سخنانی در انجمن حاکمیت اینترنت هند (IGF) به میزبانی FICCI، گفت که اینترنت، که نیروی خوبی بوده است، به طور فزاینده ای شروع به نشان دادن خطر، آسیب کاربر و جنایت کرده است.

او گفت که ایمنی و اعتماد مسائل اساسی است که دولت باید به آن رسیدگی کند، به ویژه به این دلیل که 1.2 میلیارد هندی قرار است از اینترنت استفاده کنند.

وزیر امور خارجه با ذکر مثالی از قوانین میانجی که تقریباً سه مورد را طی کردند، گفت: «مشاوره و اکوسیستم چند ذی‌نفعی که پیرامون اینترنت در هند ایجاد شده است به ما کمک می‌کند این سیاست‌ها را پل بزنیم و این قوانین را با رایزنی‌های گسترده بسازیم». یک و نیم ماه مشاوره عمومی

الکش کومار شارما، وزیر فناوری اطلاعات، گفت که برنامه هند دیجیتال با مهارت‌های ابتکاری سواد دیجیتال با یک داستان موفقیت بومی نمونه، که با پیشرفت فنی در شکل‌گیری هند جدید به یک داستان جهانی تبدیل شده است، ماموریت کشور را افزایش می‌دهد.

شارما گفت: “ما در حال بررسی قوانین ساختمانی هستیم که حریم خصوصی، حفاظت، داده ها، امنیت و ایمنی شهروندانمان را تضمین می کند. ما همچنین به دنبال چگونگی ایجاد یک اقتصاد دیجیتال تریلیون دلاری در سه سال آینده هستیم.”


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع