Noise Air Buds 2 با درایورهای 13 میلی متری، اتصال بلوتوث 5.3 در هند راه اندازی شد: همه جزئیات

با این قیمت، Noise Air Buds 2 در مقابل رقبای مانند Realme Buds Air 3 Neo قرار می گیرد که دارای طراحی و مجموعه ای از ویژگی های مشابه است و قیمت آن نیز زیر 100 دلار است. 2000. از دیگر برندهای رقیب در این بخش قیمتی می‌توان به Boat و OnePlus اشاره کرد.

مشخصات و ویژگی های Noise Air Buds 2

هدفون های بی سیم Noise Air Buds 2 در هند با قیمت روپیه عرضه شده است. 1799. هدست جدید مقرون به صرفه TWS از برند هندی Noise دارای یک تناسب برای گوش بیرونی، با درایورهای دینامیک 13 میلی متری و وزن 5 گرم در هر گوشی است. ویژگی‌های دیگری با هدف بهبود کیفیت تماس و پایداری اتصال نیز وجود دارد، مانند حذف نویز محیطی برای تماس‌ها و پشتیبانی از اتصال بلوتوث 5.3. هدفون‌های بی‌سیم واقعی جدید Noise در مقابل رقبای قوی در بخش مقرون‌به‌صرفه، از برندهایی مانند Realme، OnePlus، و Boat قرار دارند.

Noise Air Buds 2 قیمت و در دسترس بودن

هدست بی‌سیم واقعی Noise Air Buds 2 دارای یک تناسب برای گوش بیرونی است که بسیاری از آن راحت‌تر از هدست‌های درون کانالی رایج‌تر برای هدفون‌های TWS هستند. این عایق صوتی غیرفعال زیادی را ارائه نمی دهد، اما امکان آگاهی از محیط اطراف شما را فراهم می کند. یکی دیگر از جنبه های کلیدی طراحی، درب کیس شارژ است که شفاف است. درگاه USB Type-C برای شارژ و دکمه جفت شدن در پایین قاب شارژ قرار دارند.

برای اتصال، Noise Air Buds 2 از بلوتوث 5.3 استفاده می کند. این هدست به درایورهای دینامیک 13 میلی متری مجهز شده است. قابلیت‌های دیگر شامل حذف نویز محیطی برای تماس‌ها، مقاومت IPX4 در برابر آب، پشتیبانی از دستیار صوتی و کنترل‌های لمسی است. همچنین شارژ سریع و عمر باتری ادعا شده تا 40 ساعت در هر چرخه شارژ برای گوشی و کیس شارژ ترکیبی وجود دارد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

Noise Air Buds 2 قیمتی معادل روپیه دارد. 1799 در هند، و در حال حاضر در فروشگاه آنلاین این شرکت و همچنین در آمازون فهرست شده است. هدست بی سیم واقعی در دو رنگ – مشکی شفاف و سفید شفاف – با هر دو گزینه دارای طراحی درب شفاف موجود است.