Nokia X10 و Nokia X20 به‌روزرسانی پایدار اندروید 13 را دریافت می‌کنند: همه جزئیات

طبق گزارش Gizmochina، به‌روزرسانی اندروید ۱۳ نوکیا X10 با نسخه سیستم‌افزار V3.270 وارد شده است، در حالی که نوکیا X20 نسخه سیستم‌افزار V3.270 را دریافت کرده است. طبق این گزارش، هر دو گوشی هوشمند وصله‌های امنیتی ماه نوامبر گوگل را نیز دریافت کرده‌اند.

در همین حال، نوکیا همچنین در نظر دارد به‌روزرسانی اندروید 13 را برای نوکیا X30 5G، نوکیا C31 و نوکیا G60 5G که اوایل سال جاری در ماه سپتامبر در IFA 2022 معرفی شدند، عرضه کند. این تلفن‌ها که قبلاً به اندروید 12 به‌روزرسانی شده بودند، در لیست Android Enterprise Recommended (AER) مشاهده می شود، اما گزارش شده است که بعداً به روز رسانی را دریافت خواهد کرد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

طبق گزارش‌ها، نوکیا X10 و نوکیا X20 به‌روزرسانی اندروید 13 را دریافت می‌کنند. HMD Global برنامه‌های خود را برای ارائه به‌روزرسانی جدیدترین نسخه سیستم‌عامل اندروید گوگل برای پنج گوشی Nokia XR20 5G، Nokia G50 5G، Nokia G11 Plus اعلام کرده است. ، نوکیا X20 5G و نوکیا X10 5G، به عنوان بخشی از مرحله اول به روز رسانی. اولین گوشی های این شرکت که آپدیت اندروید 13 را دریافت کردند، دو گوشی ارزان قیمت، نوکیا X10 و نوکیا X20، به همراه آخرین نسخه سیستم عامل، وصله های امنیتی و تعداد کمی از ویژگی های جدید هستند.

به‌روزرسانی جدید اندروید 13 برای نوکیا X10 و نوکیا X20 آیکون‌های برنامه‌های مضمون جدیدی را به ارمغان می‌آورد تا با رنگ و لحن تصویر زمینه تنظیم‌شده توسط کاربر مطابقت داشته باشد. همانند سایر گوشی‌هایی که به اندروید 13 به‌روزرسانی شده‌اند، کاربران به ویژگی‌هایی مانند انتخابگر عکس جدید، مجوز اعلان جدید برای برنامه‌ها و کنترل‌های چندرسانه‌ای جدید نیز دسترسی خواهند داشت.

آپدیت جدید اندروید 13 برای نوکیا ایکس 10 و نوکیا ایکس 20 با حجم 2.34 گیگابایت دانلود می شود و نوکیا می گوید کاربران باید با مراجعه به برنامه تنظیمات گوشی خود و کلیک کردن بر روی آن، آپدیت را از طریق Wi-Fi دانلود کنند.به روز رسانی نرم افزار >دانلود و نصب کنید.