Nothing Phone 1 Case لو رفت، طرح انعام دادن. کارت پیش‌سفارش به مبلغ 100 میلیون تومان 2000 در Flipkart فهرست شده است

Tipster Ishan Agarwal، با همکاری MySmartPrice، رندر مورد ادعای TPU رسمی گوشی Nothing Phone 1 را منتشر کرده است. دارای طراحی نیمه شفاف و برش هایی برای دکمه پاور روی ستون ها و در پایین برای بلندگو، USB Type است. -پورت C و میکروفون یک بریدگی در پشت برای نمایش واحد دوربین وجود دارد. این قاب همچنین علامت Nothing را در پشت نشان می دهد. هیچ شایعه ای برای بسته بندی قاب با گوشی وجود ندارد.

این شرکت مستقر در بریتانیا با ایجاد هیاهو در مورد عرضه Nothing Phone 1، یک برنامه فقط دعوتی را آغاز کرد تا به تعداد محدودی از مشتریان اولیه و همچنین اعضای جامعه خصوصی خود اجازه دهد تا برای رزرو تلفن، مجوز پیش‌سفارش بخرند. پاس، که با سپرده قابل استرداد روپیه در دسترس است. 2000، به آنها اجازه می دهد تلفن را در اولویت از طریق Flipkart خریداری کنند. در آخرین به‌روزرسانی، Flipkart مجوز پیش‌سفارش Nothing Phone 1 را در وب‌سایت خود فهرست کرده است، به این معنی که کاربران ممکن است بتوانند بدون نیاز به استفاده از کد دعوت، مجوز را مستقیماً از سایت تجارت الکترونیکی پیش‌سفارش کنند. این لیست می گوید در صورتی که کاربران با صفحه Nothing Phone 1 در Flipkart تعامل داشته باشند و روی گزینه Notify Me کلیک کرده باشند، این مجوز قابل خرید خواهد بود.

Nothing Phone 1 در 12 ژوئیه ساعت 20:30 IST از طریق یک رویداد مجازی در لندن راه اندازی می شود. این گوشی هوشمند از ساعت 21 روز 12 ژوئیه به طور انحصاری برای دارندگان مجوز در دسترس خواهد بود. اولین گوشی هوشمند این برند به رهبری Carl Pei از تراشه Qualcomm Snapdragon 778G+ تنظیم شده پشتیبانی می‌کند. اخیرا هیچ چیزی تایید نکرده است که این گوشی از مواد آلومینیومی بازیافتی ساخته شده است. تایید شده است که بر روی Nothing OS مبتنی بر اندروید نیز اجرا می شود.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع Nothing Phone 1 قرار است در 12 ژوئیه به صورت جهانی عرضه شود. تنها چند روز قبل از عرضه رسمی، یک قاب رسمی TPU (پلی اورتان ترموپلاستیک) برای تلفن هوشمند به صورت آنلاین به بیرون درز کرده است که نشان از طراحی دارد. این کیس در رنگ مشکی با طراحی نیمه شفاف عرضه می شود و دارای برش هایی برای بلندگو و دوربین است. علاوه بر این، مجوز پیش‌سفارش Nothing Phone 1 در حال حاضر در Flipkart برای همه بدون کد دعوت در دسترس است. این شرکت قبلاً یک کد دعوت برای مشتریان منتخب برای استفاده از کارت‌های پیش‌سفارش ارائه می‌کرد.