OnePlus قول 4 سال OxygenOS و 5 سال به روز رسانی امنیتی برای تلفن های آینده می دهد

اخیراً وان پلاس آپدیت OxygenOS 13 مبتنی بر اندروید 13 را برای سری وان پلاس 8 خود منتشر کرده است که شامل وان پلاس 8، وان پلاس 8 پرو و ​​وان پلاس 8 تی است. آپدیت مبتنی بر اندروید 13 برای وان پلاس 10 پرو در ماه سپتامبر و برای وان پلاس 9 در ماه نوامبر عرضه شد. این به‌روزرسانی با Quantum Animation Engine 4.0 این شرکت همراه با ویژگی جدید تشخیص رفتار، حرکات فیزیکی واقعی در انیمیشن‌ها، و فونت‌های بهینه‌شده، از جمله زیبایی‌شناسی، اتصال، شخصی‌سازی، امنیت و حریم خصوصی، سلامت و رفاه دیجیتال، بهینه‌سازی عملکرد و ارتقاهای مرتبط با تجربه بازی

گری چن، رئیس محصولات نرم افزاری، در یک پست رسمی انجمن OnePlus اظهار داشت که این شرکت چهار سال OxygenOS و پنج سال به روز رسانی امنیتی ارائه خواهد کرد. او همچنین اظهار داشت که OnePlus از کاربرانش می‌خواهد دستگاه‌های خود را برای مدت طولانی‌تری نگه دارند و از این رو، این سیاست به‌روزرسانی جدید دسترسی به آخرین ویژگی‌های امنیتی و عملکردی تلفن را فراهم می‌کند.

“به عنوان یک شرکت کاربر محور، ما هر کاری که می توانیم برای بهبود تجربه کاربری خود انجام می دهیم. با توجه به اینکه کاربران بیشتری دستگاه های خود را برای مدت طولانی تری نگه می دارند، می خواهیم مطمئن شویم که می توانیم این امکان را ارائه دهیم. این خط مشی به روز رسانی جدید به شما امکان دسترسی به جدیدترین ها را می دهد. امنیت و جدیدترین ویژگی‌های مورد نیاز برای تقویت تجربه سریع و روان وان پلاس در طول عمر گوشی.»

OnePlus به‌روزرسانی‌های چهار ساله OxygenOS را برای گوشی‌های منتخب که قرار است سال آینده عرضه شوند، اعلام کرده است. علاوه بر این، سازنده گوشی های هوشمند نیز به روز رسانی های امنیتی پنج ساله را برای این گوشی ها ارائه خواهد کرد. اگرچه نام اسمارت‌فون‌هایی که به‌روزرسانی‌های اضافی سیستم‌عامل دریافت می‌کنند تأیید نشده است، اما به احتمال زیاد برای پرچمداران آن که در سال 2023 عرضه می‌شوند قابل استفاده است. سال ها به روز رسانی سیستم عامل

در همین حال، سامسونگ چهار سال ارتقای عمده اندروید را برای گوشی‌های سری گلکسی اس 22، گلکسی A53، گلکسی A33، گلکسی فولد 3 و گلکسی فولد 4 ارائه می‌کند. با این حال، گوگل سه سال سیستم عامل و پنج سال به روز رسانی امنیتی را برای پرچمداران سری پیکسل 7 خود ارائه می دهد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

این خبر خوبی برای کاربران OnePlus است. در حال حاضر، این شرکت سه به‌روزرسانی اصلی OxygenOS و چهار سال به‌روزرسانی امنیتی را برای گوشی‌های گران قیمت خود مانند سری OnePlus 8، OnePlus 9 و OnePlus 10 ارائه می‌کند. با این حال، گوشی‌های ارزان‌تر مانند OnePlus 7، OnePlus Nord و OnePlus Nord 2 تنها دو به‌روزرسانی اصلی سیستم‌عامل را دریافت می‌کنند.