OnePlus Nord 5G، به‌روزرسانی Nord CE OxygenOS در هند، پشتیبانی از Jio 5G، آخرین وصله امنیتی را به ارمغان می‌آورد.

مثل همیشه، OnePlus Nord 5G و OnePlus Nord CE آخرین به روز رسانی را به صورت مرحله ای دریافت خواهند کرد. در مرحله اولیه، تعداد محدودی از کاربران به روز رسانی را دریافت خواهند کرد. اگر سیستم عامل جدید هیچ اشکالی نداشته باشد، عرضه گسترده تری در روزهای آینده آغاز خواهد شد. این شرکت به اندازه به روز رسانی های جدید اشاره نکرده است.

پست‌های رسمی در انجمن OnePlus جزئیات تغییراتی را که همراه با به‌روزرسانی برای گوشی‌های هوشمند OnePlus ارائه می‌شود، نشان می‌دهد. همانطور که گفته شد، این به روز رسانی به کاربران OnePlus Nord 5G و OnePlus Nord CE اجازه می دهد تا به شبکه 5G جیو در هند دسترسی داشته باشند و همچنین پچ امنیتی اندروید اکتبر 2022 را نیز بسته بندی می کند. هر دو گوشی هوشمند با آپدیت جدید بهبودهای مشابهی دریافت خواهند کرد.

به کاربران توصیه می شود گوشی های هوشمند OnePlus خود را زمانی که به وای فای قوی متصل است و در حال شارژ شدن است، به روز کنند. به روز رسانی باید به طور خودکار از طریق هوا برای OnePlus Nord 5G و OnePlus Nord CE برسد. با این حال، کاربران همچنین می توانند به صورت دستی برای به روز رسانی با سر زدن به بررسی کنند تنظیمات > سیستم > به روز رسانی سیستم.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

به‌روزرسانی جدید OxygenOS (F.16) برای OnePlus Nord 5G با نام IN AC2001_11.F.16 در هند ارائه می‌شود. در همین حال، کاربران OnePlus Nord CE در حال دریافت OxygenOS 12 (C.08) IN EB2101_11.C.08 هستند. OnePlus این بیلد را برای واحدهای مناطق دیگر منتشر نکرده است.

OnePlus Nord 5G و OnePlus Nord CE دریافت به‌روزرسانی‌های جدید OxygenOS در هند را آغاز کرده‌اند. آخرین به روز رسانی دسترسی 5G را برای کاربران Reliance Jio در کشور امکان پذیر می کند. در کنار پشتیبانی از Jio 5G، به‌روزرسانی سیستم‌افزار جدید (OTA) مجموعه‌ای از بهبودهای پایداری را در کنار وصله امنیتی اکتبر 2022 اندروید برای گوشی‌های پرچمدار OnePlus به ارمغان می‌آورد. OnePlus Nord 5G به‌روزرسانی OxygenOS F.16 را دریافت می‌کند، در حالی که OnePlus Nord CE به‌روزرسانی OxygenOS 12 C.08 را دریافت می‌کند. طبق معمول، این آپدیت به صورت مرحله ای برای کاربران وان پلاس منتشر می شود.

تغییرات همچنین شامل اصلاحاتی برای بهبود روان بودن و پایداری سیستم تلفن های سری OnePlus Nord است.