Polkadot جامعه را تشویق می کند تا با کلاهبرداری ها برای فضل مبارزه کند، جزئیات در اینجا

به منظور آموزش مردم در مورد نوع تهدیدات موجود بر کریپتوسفر و راه های جلوگیری از طعمه شدن آنها، پولکادوت همچنین یک داشبورد ضد کلاهبرداری ایجاد خواهد کرد تا به عنوان مرکز مرکزی برای تمام فعالیت های ضد کلاهبرداری در اکوسیستم خود عمل کند.

از 17 اکتبر، پولکادوت به بالاترین سطح فعالیت های توسعه رسید. در آن زمان گزارش CoinTelegraph اعلام کرد که توسعه دهندگان پروژه گزارش دادند که اکنون 66 بلاک چین در Polkadot و شبکه راه اندازی پاراچین آن Kusama فعال هستند.

گزارش اخیر بانکلس تایمز ادعا کرده است که سرمایه‌گذاران کریپتو آمریکایی در مجموع بیش از 1 میلیارد دلار (تقریباً 8000 کرور) به کلاهبرداران ضرر کرده‌اند.

کاملاً طبیعی است که شبکه در حال تلاش برای تأمین امنیت اعضای جامعه خود در میان شرایط نوسان بازار است.

Polkadot به اشتراک گذاشت که جایزه آن در حال حاضر توسط متصدیان عمومی مدیریت می شود که در حال حاضر از سه عضو انجمن و دو نفر از بخش ضد کلاهبرداری W3F تشکیل شده است.

تمرکززدایی از تلاش‌های ضد کلاهبرداری و به‌هم زدن آن‌ها در زنجیره کار آسانی نیست، عمدتاً به این دلیل که بیشتر مبارزه با کلاهبرداری در Web2 اتفاق می‌افتد. جوایز اجازه می دهد تا بخشی از خزانه برای یک کار خاص در نظر گرفته شود. پولکادوت در یک پست مدیوم گفت: این توسط متصدیان جایزه، افراد یا نهادهای دارای تخصص در این زمینه کنترل می شود تا بر اساس هدف جایزه پراکنده شود.

کلاهبرداری های رمزنگاری، در زمان های اخیر، دست به دست هم در پذیرش دارایی های دیجیتال افزایش یافته است.

پروتکل Polkadot به اعضای جامعه خود پیشنهاد می دهد تا شبکه را از کلاهبرداران و اشکالات دور نگه دارد. Polkadot برنامه های خود را برای راه اندازی یک طرح ضد کلاهبرداری مبتنی بر جامعه اعلام کرده است. هدف این است که به اعضای جامعه خود در مورد حاکمیت پروتکل نظر بدهند و در عین حال به آنها در جوایز پرداختی به USD Coin برای عاری از کلاهبرداری شبکه پاداش داده شود. Polkadot که در ماه مه 2020 راه اندازی شد، زاییده فکر Gavin Wood، بنیانگذار اتریوم (ETH) است.

Polkadot به اعضای انجمن داوطلب خود مأموریت می دهد تا سایت های کلاهبرداری، پروفایل های جعلی رسانه های اجتماعی و برنامه های فیشینگ را پیدا کرده و گزارش دهند. این پروژه همچنین به جامعه خود برای محافظت از سرورهای Discord خود در برابر حملات هک متکی است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

در این شرایط، تعدادی از شبکه‌های بلاک چین اعضای جامعه محافظ را با جوایز جذب می‌کنند. به عنوان مثال، در ماه اوت، توسعه دهندگان بلاک چین اتریوم باگ باگ را چهار برابر کردند تا به 1 میلیون دلار (تقریباً 8 کرور) برسد.

در گزارش اخیر Chainalysis ادعا کرد که ماه اکتبر بدترین ماه از نظر جرایم مرتبط با رمزنگاری در سال جاری بوده است. بخش کریپتو بیش از 718 میلیون دلار (تقریباً 5890 کرور) به دلیل چنین جنایاتی ضرر کرد.

هدف این شبکه حفظ انگیزه اعضا برای ارائه ایده هایی برای گسترش فعالیت های ضد کلاهبرداری به سایر حوزه های مرتبط با خدمات آن است.