Star Wars: The Acolyte Cast Revealed; به ستاره کری-آن ماس، لی جونگ جائه از Squid Game، بیشتر


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع

سپس وجود دارد اندور، که اجرای فصل 1 خود را اواخر این ماه، 23 نوامبر، در دیزنی+ هاتستار به پایان می رساند. اندور فیلمبرداری فصل 2 در 21 نوامبر آغاز می شود و سه کارگردان جدید را جذب می کند: آریل کلیمن (پارتیسان)، یانوس متز (کارآگاه واقعی) و آلونسو رویزپالاسیوس (یک فیلم پلیسی). نویسندگان Beau Willimon و Dan Gilroy (Nightcrawler) به‌عنوان نویسنده باقی می‌مانند و تام بیسل تازه‌وارد به آنها ملحق می‌شود – که بیشتر برای نوشتن بازی‌های ویدیویی مانند Gears 5 و Batman: Arkham Origins شناخته می‌شود.

در ابتدا، جونگ جائه فوق الذکر را داریم، که به لطف محبوبیت جهانی نتفلیکس، بازی ماهی مرکب، امسال اولین بازیگر آسیایی شد که جایزه امی را برای بازیگر اصلی یک سریال درام دریافت کرد. The Acolyte همچنین کری آن ماس را که آخرین بار در The Matrix Resurrections دیده شده بود استخدام می کند، اگرچه در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد نقش آنها وجود ندارد. در این سریال دافنه کین (لوگانربکا هندرسون (اختراع آنا)، دین چارلز چپمن (1917)، مانی جاسینتو (تاپ گان: ماوریک)، جودی ترنر اسمیت (پس از یانگ)، و چارلی بارنت (فلش).

The Acolyte به لیست پروژه‌های تلویزیونی جنگ ستارگان زنده در سرویس استریم دیزنی می‌پیوندد که شامل The Mandalorian می‌شود که قرار است فصل سوم آن در فوریه ۲۰۲۳ پخش شود.

بازیگران فیلم Star Wars: The Acolyte فاش شدند. Disney+ در توییتی تایید کرد که سریال جنگ ستارگان با محوریت زنانه در بریتانیا شروع به تولید کرده است و مجموعه‌ای از مجموعه آن شامل کری-آن ماس از ماتریکس و شهرت لی جونگ جائه از بازی ماهی مرکب را فاش کرد. این مجموعه هشت قسمتی که در جدول زمانی متفاوتی نسبت به دیگر پروژه‌های نمایش کوچک «در کهکشانی دور، دور» قرار دارد، توسط لزلی هدلند کارگردانی می‌شود که بیشتر به خاطر خلق عروسک روسی نتفلیکس شناخته می‌شود. Star Wars: The Acolyte تاریخ اکرانی ندارد، اما پس از انتشار در دیزنی+ و دیزنی+ هاتستار در دسترس خواهد بود.

Star Wars: The Acolyte در حال حاضر پنجره انتشار ندارد. این مجموعه برای پخش در سراسر Disney+ و Disney+ Hotstar آماده خواهد شد.

Star Wars: The Acolyte اولین بار در سال 2020 رونمایی شد، به عنوان یک فیلم معمایی و هیجان انگیز توصیف می شود که در روزهای پایانی دوران جمهوری بالا و با ظهور قدرت های تاریک اتفاق می افتد. یک پاداوان سابق برای تحقیق در مورد این جنایات با استاد جدی‌اش متحد می‌شود، اما درگیر نیروهایی می‌شود که بدتر از آنچه در ابتدا پیش‌بینی می‌شد، درگیر می‌شوند. خط زمانی High Republic، Jedi Order را در قوی‌ترین حالت خود دید و قرن‌ها قبل از رویدادهای Star Wars: The Phantom Menace روایت می‌شود. دیزنی قبلا آشکار کرد آماندلا استنبرگ (Bodies Bodies Bodies) به عنوان یکی از بازیگران اصلی و اکنون از ترکیب باقیمانده رونمایی کرده است.