The Last of Us Part I Port PC با تاخیر سه هفته ای، اکنون در 28 مارس وارد خواهد شد.

سونی در طول فعالیت بازاریابی خود برای عرضه PS5 بسیار تهاجمی به نظر می‌رسید تا مردم بفهمند که The Last of Us Part I یک بازسازی تمام عیار بود که از ابتدا ساخته شده بود. حتی پس از آن، Rs. قیمت 4999/ 70 دلار برای طرفداران بسیار گران به نظر می رسید – به خصوص کسانی که نسخه های قبلی را بازی می کردند. اکنون سه نوع وجود دارد – نسخه اصلی Last of Us 2013، بازسازی PS4 و اکنون یک نسخه بازسازی شده. بازی بسیار خوبی بود، Naughty Dog نمی‌توانست در برابر آن تغییراتی ایجاد کند و دوباره آن را منتشر کند. The Last of Us Part I نه تنها جلوه‌های بصری خود را بهبود بخشید، بلکه به‌روزرسانی‌های هوش مصنوعی (دشمن) را نیز به آن اضافه کرد، بنابراین رفتار آنها مشابه مواردی بود که در دنباله‌ای که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت، The Last of Us Part II. حالت permadeath نیز برای مازوخیست‌های بازی در کنار بیش از 60 ویژگی دسترسی، برای کسانی که از چالش‌های بینایی، شنوایی یا حرکتی رنج می‌برند، گنجانده شده است.

نقد و بررسی The Last of Us Part 1 PS5: کاملاً زیبا، اما بیش از حد

در جشن اولین نمایش سریال HBO در ماه گذشته، The Last of Us Part I به صورت آزمایشی رایگان دو ساعته برای اعضای PS Plus Deluxe/Premium در دسترس قرار گرفت. کسانی که در مورد دریافت این بازی نگران هستند، می‌توانند آن را برای تست درایو ببرند و در صورتی که ارتقاها به قیمت کامل ارزش داشته باشند، تصمیمی آگاهانه بگیرند. هزینه اشتراک PS Plus Deluxe روپیه است. 849 در ماه. در همین حال، HBO سریال The Last of Us را برای فصل دوم تمدید کرد که در آن وقایع بازی The Last of Us Part II به تصویر کشیده می شود.

ما در استودیو از هجوم عشق و حمایت از The Last of Us در چند هفته اخیر کاملاً متحیر شده ایم. نامه سرگشاده Naughty Dog، شنیدن عشق شما به اقتباس HBO، دیدن نماهای زیبای شما در حالت عکس، و یادگیری در مورد اینکه چگونه جهان و شخصیت‌هایی که استودیوی ما تقریباً یک دهه پیش خلق کرده است، همچنان به طرفداران جدید و قدیمی دسترسی پیدا می‌کند. می خواند. بنابراین ما می‌خواهیم مطمئن شویم که اولین بازی The Last of Us Part 1 PC در بهترین شکل ممکن است. این چند هفته اضافی به ما این امکان را می‌دهد که مطمئن شویم این نسخه از The Last of Us مطابق با استانداردهای شما و ما است.» توسعه‌دهنده هنوز نیازمندی‌های سیستم و ویژگی‌های جدید رایانه شخصی را که معمولاً نسخه PS5 را که در سپتامبر سال گذشته راه‌اندازی شد، یکی از نسخه‌های PS5 را که بر اساس گرافیک و زمان بارگذاری بهبود می‌یابد، آشکار نکرده است.

The Last of Us Part I در 28 مارس برای PC منتشر خواهد شد. پیش‌سفارش‌ها در فروشگاه‌های Steam و Epic Games به‌طور مستقیم با قیمت 500 دلار انجام می‌شود. 3999.منبع

پورت کامپیوتر The Last of Us Part I با سه هفته تاخیر مواجه شد. در یک توییت، توسعه دهنده Naughty Dog تایید کرد که بازی بسیار موردانتظار بازمانده احساسی و زامبی کش، که در ابتدا قرار بود در 3 مارس عرضه شود، اکنون در 28 مارس منتشر خواهد شد. استودیو ادعا می کند که از زمان اضافی برای اطمینان استفاده می شود. یک تجربه صیقلی در هنگام راه اندازی که عاری از اشکال یا مسائل بهینه سازی است. این تأخیر تا حدودی به دلیل موفقیت اقتباس HBO از The Last of Us بود، زیرا Naughty Dog نمی‌خواست اعتبار خود را با بیرون راندن پورتی که در اطراف لبه‌ها کمی ناهموار است، خدشه‌دار کند.

اما اگر پورت‌های قبلی PlayStation–PC قابل استفاده باشند – که ثابت بوده‌اند – بازیکنان می‌توانند انتظار نرخ فریم باز، پشتیبانی از مانیتورهای فوق عریض و سایر امتیازات فنی متناسب با کارت‌های گرافیک را داشته باشند. داستان، با این حال، مانند نسخه اصلی 2013 باقی می‌ماند، جایی که شما سفر یک بازمانده سرسخت جوئل را دنبال می‌کنید که وظیفه دارد یک نوجوان الی را به داخل ایالات متحده پس از همه‌گیری قاچاق کند و از جهش‌یافته‌های آلوده انبوه شود. با دست و پنجه نرم کردن با غم و اندوه خود و غلبه بر بازماندگان عجیب و غریب، این زوج در نهایت رابطه پدر و دختری را به دست می آورند و نور امیدی را در ذهن ناراضی جوئل روشن می کنند.