Uber ویژگی های مناسب فرودگاه را برای سواران و رانندگان در هند راه اندازی می کند: همه آنچه که باید بدانید

اوبر مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید را اعلام کرده است که با هدف تسهیل خدمات تاکسی به مقصد و از فرودگاه‌ها برای مسافران و رانندگان در هند انجام می‌شود. این حرکت در حالی صورت می گیرد که کشور آماده استقبال از افزایش سفرهای داخلی و خارجی در فصل سفرهای تابستانی است. کاربران اوبر در هند اکنون می‌توانند تا 90 روز قبل رزرو سواری را رزرو کنند، به طور خودکار جزئیات سفر را با برنامه Uber از طریق یکپارچه‌سازی ایمیل همگام‌سازی کنند. در همین حال، این شرکت همچنین اطلاعات بهتری را برای رانندگان اوبر که در مسیرهای فرودگاه خدمت می کنند، ارائه خواهد کرد.

پلت فرم سواری اخیراً یک تغییر اساسی در رابط کاربری خود ارائه کرده است که اولین صفحه اصلی جدیدی را ارائه کرده است که به کاربران امکان می دهد با ضربه های کمتری سفری را به مقصدهای دلخواه رزرو کنند. این برنامه جدید همچنین دارای یک برگه «سرویس‌ها» به عنوان مقصدی یک‌جا برای دسترسی به تمام محصولات ارائه شده برای سواران در شهرشان است.


Oppo Find N2 Flip که به تازگی راه اندازی شده است، اولین گوشی تاشوی این شرکت است که در هند معرفی شده است. اما آیا آن چیزی که برای رقابت با Samsung Galaxy Z Flip 4 لازم است را دارد؟ ما در این مورد در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

این راهنما متشکل از تصاویری است که می تواند به صورت بصری به مسافر کمک کند تا مسیر خود را از دروازه به نقطه تعیین شده اوبر در فرودگاه های منتخب پیدا کند. این شرکت در بیانیه خود افزوده است که Uber همچنین به کاربران دهلی، حیدرآباد و بنگلور زمان تقریبی لازم برای پیاده روی از دروازه های ورود در فرودگاه تا نقطه تعیین شده اوبر را ارائه می دهد.

کاربران همچنین می توانند با معرفی یک ایمیل یکپارچه که به طور خودکار برنامه سفر کاربران را با برنامه همگام می کند، سواری را از قبل رزرو کنند. این ادغام محدود به شناسه‌های ایمیلی خواهد بود که به عنوان شناسه‌های ایمیل پیش‌فرض در Uber ثبت شده‌اند. Uber India به تیم ما تأیید کرد، از کاربران خواسته می‌شود با ورود به حساب‌های خود و پذیرش خط‌مشی‌های اشتراک‌گذاری داده‌های پیوست شده، دسترسی به ایمیل‌های خود را فراهم کنند.

همانطور که قبلا ذکر شد، Uber Reserve به کاربران اجازه می‌دهد تا 90 روز قبل سفرهای خود را از قبل رزرو کنند و در Uber Premier، Uber XL، Uber Intercity و Uber Rentals در دسترس است.

طبق بیانیه مطبوعاتی اوبر، پلتفرم سواری ویژگی‌های مناسب فرودگاه را معرفی کرده است که قصد دارند تجربه سواری به فرودگاه‌ها و از فرودگاه‌های سراسر هند را برای مسافران و مسافران آسان‌تر کنند. اوبر قبلاً در اکثر فرودگاه‌های اصلی کشور مکان‌های اختصاصی برای حمل و نقل و پارکینگ دارد.

به گفته این شرکت، معرفی‌های مناسب فرودگاهی Uber برای رانندگان، شفافیت و اطلاعات بیشتری را در مورد سفرهای فرودگاهی نشان می‌دهد. رانندگان اوبر که در مسیرهای فرودگاه خدمت می کنند اکنون می توانند تعداد خودروهای در صف فرودگاه و تعداد پروازهای مورد انتظار را طی یک ساعت آینده مشاهده کنند.

با معرفی جدید، برنامه Uber در دستگاه‌های اندروید و iOS راهنمای یافتن راه را برای نقاط تعیین‌شده دریافت اوبر در 13 فرودگاه از شلوغ‌ترین فرودگاه‌های شهرهای هند از جمله دهلی، بمبئی، بنگلور، کلکته، حیدرآباد، چنای نمایش می‌دهد. ، پونه، چندیگر، جیپور، گواهاتی، کوچی، احمدآباد و لاکنو. اوبر در بیانیه‌ای به Gadgets360 تأیید کرد که راهنماها در اکثر این شهرها فعال شده‌اند، در حالی که شهرهای باقی‌مانده طی چند روز آینده تحت پوشش قرار خواهند گرفت.