Vi بسته های رومینگ بین المللی را برای جام جهانی 2022 در حال انجام فیفا می آورد: همه جزئیات

مشترکین همچنین می توانند Vi Rs را انتخاب کنند. طرح IR 3999 که 300 دقیقه زمان مکالمه شامل تماس های محلی و خروجی به هند را به همراه 3 گیگابایت داده و 50 پیامک ارائه می دهد. بسته به مدت 10 روز اعتبار دارد.

اولین طرح رومینگ ارائه شده توسط Vi برای جام جهانی فوتبال قطر 2022 در حال انجام با قیمت روپیه است. 2999 و با اعتبار 7 روز. 200 دقیقه زمان مکالمه برای تماس های محلی و تماس های خروجی به هند به همراه تماس های ورودی رایگان و 25 پیامک ارائه می دهد. علاوه بر این، کاربران 2 گیگابایت داده نیز دریافت خواهند کرد.

شایان ذکر است که در حالی که این طرح‌ها به کاربران اجازه می‌دهد با شماره‌های هند برای تعداد دقیقه‌های از پیش تعریف‌شده تماس بگیرند، هزینه تماس‌های خروجی به کشورهای دیگر با قیمت روپیه محاسبه می‌شود. طبق گفته اپراتور مخابراتی 35 در دقیقه.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

برای مشتریانی که می خواهند یک طرح شارژ با اعتبار 14 روزه داشته باشند، Vi یک Rs ارائه می دهد. طرح IR 4499 با 500 دقیقه تماس محلی و خروجی به هند و تماس های ورودی رایگان به همراه 5 گیگابایت دیتا. این طرح 100 پیامک نیز ارائه می دهد و به مدت 14 روز اعتبار دارد.

Vodafone Idea چهار بسته رومینگ بین المللی (IR) جدید را به طور انحصاری برای جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ در قطر معرفی کرده است. از یک بسته هفت روزه تا یک بسته طولانی تر با اعتبار 28 روزه، این بسته های شارژ رومینگ اتصال داده، تماس های خروجی به هند، پیامک و مزایای دیگر را ارائه می دهند. به گفته اپراتور مخابراتی، این طرح ها می تواند در قطر، عربستان سعودی و امارات متحده عربی استفاده شود. از این طرح ها می توان برای دسترسی به حداکثر 5 گیگابایت داده در حین حضور در بزرگترین رویداد فوتبال جهان استفاده کرد.

برنامه های رومینگ جدید از Vi توسط ET Telecom مشاهده شد. این پلن ها از طریق وب سایت Vi یا از طریق برنامه Vi قابل دسترسی هستند.

گران ترین طرح شارژ Vi IR با قیمت روپیه است. 5999 و 500 دقیقه تماس محلی، تماس های خروجی به هند را ارائه می دهد. علاوه بر این، کاربران به 5 گیگابایت داده و 100 پیامک نیز دسترسی خواهند داشت. تمام این مزایا به مدت 28 روز اعتبار دارند.