Vivo X80 Pro به‌روزرسانی پایدار سیستم عامل Funtouch 13 مبتنی بر Android 13 را دریافت می‌کند: همه جزئیات

Vivo X80 Pro به‌روزرسانی اندروید 13 را با پوسته Funtouch OS 13 این شرکت دریافت می‌کند. شرکت چینی گوشی‌های هوشمند به‌روزرسانی جدیدترین نسخه اندروید را برای گوشی پرچم‌دار خود که در اوایل امسال عرضه شد، با سیستم‌عامل Funtouch 12، مبتنی بر اندروید 12، ارائه کرده است. طبق گفته‌ها، این به‌روزرسانی برای کاربران در هند نیز قابل دانلود است. یک گزارش. این شرکت قبلاً یک نسخه بتا از به‌روزرسانی را برای کاربران منتخب منتشر کرده بود، چند ماه قبل از آغاز عرضه رسمی در روز چهارشنبه.

طبق گزارش GSMArena، آپدیت Vivo X80 Pro اکنون در هند در دسترس است. طبق گزارش، این به‌روزرسانی تغییرات قابل‌توجهی در رابط تلفن اضافه نمی‌کند. با این حال، از آنجایی که مبتنی بر اندروید 13 است، کاربران می توانند از چندین تغییر و بهبود در زیر کاپوت بهره ببرند.

دارندگان Vivo X80 Pro در هند می توانند به روز رسانی Funtouch OS) را دانلود کنند که دارای نسخه سیستم عامل PD2185BF_EX_A_13.1.10.13.W30 است و گوشی را با وصله امنیتی ماه نوامبر اندروید به روز می کند.

طبق این گزارش، این به‌روزرسانی ویژگی‌های جدیدی از جمله عملکرد جدید «خنک‌کننده تلفن» در برنامه iManager را نیز معرفی می‌کند که گفته می‌شود گرمای بیش از حد را کاهش می‌دهد.

شایان ذکر است که حجم بروزرسانی 6.24 گیگابایت است، بنابراین فعال کردن Wi-Fi قبل از به روز رسانی توصیه می شود.

در اوایل این هفته، Vivo گوشی‌های Vivo X90، Vivo X90 Pro و Vivo X90 Pro+ را در چین از طریق یک رویداد پخش زنده که در وب‌سایت و کانال‌های رسانه‌های اجتماعی این شرکت میزبانی می‌شد، معرفی کرد. سری جدید پرچمداران با لیستی از ارتقاء نسبت به مدل های سال گذشته Vivo X80 وارد بازار شده است. ویوو X90 و ویوو ایکس 90 پرو وانیلی به تراشه مدیاتک Dimensity 9200 مجهز شده اند در حالی که Vivo X90 Pro+ از جدیدترین تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2 بهره می برد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع