WhatsApp به زودی به مدیران گروه اجازه می‌دهد پیام‌ها را برای همه در اندروید حذف کنند: گزارش

هر دوی این ویژگی‌ها هنوز به طور کامل آماده نشده‌اند تا در دسترس عموم قرار گیرند و هیچ تاریخی برای انتشار آنها وجود ندارد. همانطور که گفته شد، ویژگی حذف ادمین برای تعداد کمی از آزمایش کنندگان بتا ارائه شده است.


هر دو ویژگی توسط WABetainfo مشاهده شده اند، پلتفرمی که ویژگی های واتس اپ را قبل از انتشار برای عموم آزمایش می کند. اولین ویژگی که در نسخه آزمایشی WhatsApp برای اندروید 2.22.17.12 مشاهده شد، برای گروه کوچکی از آزمایش‌کنندگان در دسترس است و نشان می‌دهد که WhatsApp به زودی به مدیران گروه اجازه می‌دهد پیام‌ها را برای همه حذف کنند. مدیر گروه می تواند پیام دریافتی را برای همه افراد گروه حذف کند. اعضای گروه می‌توانند ببینند که سرپرست پیامی را که توسط یکی دیگر از شرکت‌کنندگان گروه از طریق حباب چت ارسال شده است، حذف کرده است. این ویژگی به مدیران گروه کمک می کند تا گروه های WhatsApp خود را بهتر تعدیل کنند.

برای آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، Gadgets 360 را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اخبار گوگل. برای آخرین ویدیوها در مورد ابزارها و فناوری، در کانال YouTube ما مشترک شوید.

Pixel 7، Pixel 7 Pro تاریخ عرضه مشخص شد، گفته می‌شود در همان روز برای پیش‌سفارش در دسترس است

منبع

واتس‌اپ در حال کار بر روی قابلیتی است که به مدیران گروه اجازه می‌دهد پیام‌ها را برای همه حذف کنند، طبق به‌روزرسانی بتا برای واتس‌اپ برای اندروید. این توانایی ادمین ها اساسا به آنها کمک می کند تا گروه را بهتر تعدیل کنند. در حال ارائه به تعداد انگشت شماری از آزمایش کنندگان است. دومین قابلیتی که برنامه پیام‌رسانی فوری روی آن کار می‌کند، نوعی ربات چت است که اعلان‌های درون‌برنامه‌ای را برای ویژگی‌های جدید از واتس‌اپ مستقیماً در برنامه ارائه می‌کند. این قابلیت برای اندروید نیز در حال آزمایش است.

قابلیت دوم نیز برای کاربران اندروید در واتس اپ است و هنوز در دست توسعه است. طبق اطلاعات موجود، این ویژگی اعلان‌های داخلی برنامه را برای ویژگی‌های جدید از واتس‌اپ دقیقاً در داخل برنامه ارائه می‌کند. این به کاربران کمک می کند تا اخبار مربوط به ویژگی های واتس اپ را به روز نگه دارند.

علاوه بر اعلان‌های درون برنامه‌ای، کاربران می‌توانند «حتی نکات و ترفندهایی برای بهبود تجربه شما در واتس‌اپ دریافت کنند». همچنین می‌تواند درگاهی برای متا – صاحب واتس‌اپ – برای ارسال اطلاعات در مورد حریم خصوصی و امنیت باشد. لازم به ذکر است که این چت فقط خواندنی و همچنین رمزگذاری سرتاسر خواهد بود. علاوه بر این، طبق WABetainfo، کاربران همچنین می توانند در آینده این چت را مسدود کنند.