Wonder Woman 3 در استودیو دی سی در نقش جیمز گان و پیتر سافران برنامه ریزی آینده را کنار گذاشته شد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع

این گزارش همچنین ادعا می‌کند که موموآ می‌تواند به‌عنوان یک «شخصیت محوری» با برنامه‌های گان و سافران مطرح شود. فیلم آینده او آکوامن و پادشاهی گمشده اوایل امسال با تاخیر مواجه شد و اکنون در 25 دسامبر 2023 اکران خواهد شد و آخرین فیلم تولید شده توسط رژیم قدیمی – به رهبری والتر هامادا، رئیس سابق دی سی فیلمز است. با این حال، منابع THR ادعا می‌کنند که پایان کار موموآ با DC را نشان نمی‌دهد، زیرا ظاهراً او به پروژه Lobo متصل است، که یک شکارچی جایزه بین کهکشانی و سیگار می‌کشد.

“من از فرصتی که برای بازی در چنین شخصیت باورنکردنی و نمادینی به دست آوردم بسیار سپاسگزارم و بیش از هر چیز از شما سپاسگزارم. طرفداران،” گدوت گفت در توییتر. “بی صبرانه منتظرم تا فصل بعدی او را با شما به اشتراک بگذارم.” مشخص نیست که آیا این بازیگر در زمان انتشار توییت از سرنوشت Wonder Woman 3 مطلع بوده است یا خیر. برای افراد ناآشنا، جنکینز کارگردانی کرد زن شگفت انگیز (2017) و Wonder Woman 1984 (2020) – که دومی با واکنش‌های متفاوتی از طرف طرفداران و منتقدان روبرو شد. THR همچنین خاطرنشان می‌کند که در حالی که هزینه‌های تولید عاملی نیست، استودیو می‌تواند با لغو کامل قسمت سوم «ده‌ها میلیون دلار» پس‌انداز کند. منابع آن نشان می دهند که با Wonder Woman 3، گدوت اصلی واجد شرایط دریافت 20 میلیون دلار (حدود 165 کرور) روز حقوق بود، در حالی که کارگردان «12 میلیون دلار» (حدود 99 کرور) دریافت می کرد.

در این مقاله آمده است: «نخستین، که بر پایه فیلم Wonder Woman 3 جنکینز ساخته شده است، پرده بسته شدن Snyderverse و قهرمانانی است که زک اسنایدر، فیلمساز برای لیگ عدالت خود انتخاب کرده است. این یکی شاهد خاموش شدن مرد پولادین 2، با بازگشت هنری کاویل است، و دیگر چیزی ندارد. آکوامنبا حضور جیسون موموآ.” به دنبال یک صحنه پس از اعتبار در آدم سیاه، ستاره مرد فولادی کاویل در اینستاگرام فاش کرد که برای بازی در نقش سوپرمن بازمی گردد. این خبر توسط یک گزارش جداگانه تأیید شد که بیان می‌کرد دنباله‌ای از مرد فولادی در دفاتر WBD در حال ساخت است و چارلز روون (شوالیه تاریکی) برای تهیه‌کنندگی همراه شده است.

با تمام آنچه گفته شد، به نظر می رسد که دنیای بتمن مت ریوز تحت تأثیر برنامه های جدید گان و سافران قرار نگرفته است. کارگردان با دنباله‌ای، مجموعه‌ای اسپین‌آف بر اساس پنگوئن کالین فارل و چندین فیلم بر اساس گالری سرکشان شوالیه تاریکی، نقشه‌های گسترش جهان را ترسیم می‌کند. آخرین آنها هنوز در مراحل اولیه توسعه است.

Wonder Woman 3 دیگر در استودیو دی سی جلو نمی رود. طبق گزارش هالیوود ریپورتر، کارگردان پتی جنکینز اخیرا فیلمنامه فیلمی به رهبری گال گدوت را که با همکاری جف جانز نوشته است، ارسال کرده است.جوخه انتحاری). با این حال، جیمز گان و پیتر سافران که به تازگی منصوب شده‌اند، در کنار مایکل دی لوکا و پاملا عبدی، روسای مشترک برادران وارنر پیکچرز، این خبر را به سازنده فیلم اعلام کردند و به او اطلاع دادند که قوس فیلم Wonder Woman 3 «با فیلم‌ساز سازگار نیست. برنامه های جدید (اما هنوز در حال آشکار شدن)». این پیشرفت تنها یک روز پس از ابراز هیجان ستاره گدوت برای بازی در نقش یک جنگجوی آمازونیایی رخ داد.

با این حال، این گزارش جدید نشان می دهد که آینده کاویل با فرنچایز و احتمال دیگری آدم سیاه تکرار مطرح است فیلم دوم به رهبری دواین جانسون با بودجه تولید بیش از 190 میلیون دلار (حدود 1563 کرور) تنها توانست 354.8 میلیون دلار (حدود 3166 کرور) بفروشد.

انتظار می رود که گان و سافران، رهبران مشترک دی سی استودیو، با دیوید زاسلاو، مدیرعامل برادران وارنر دیسکاوری، در هفته آینده ملاقات کنند تا از برنامه خود برای کمک به “بازنشانی” دنیای دی سی پرده برداری کنند. مشخص است که زاسلاو با طرح ریزی یک برنامه 10 ساله که بر کیفیت بر کمیت تمرکز می کند، ماموریتی داشته است تا دنیای کتاب های مصور را به یک قوس متصل شبیه به دنیای سینمایی مارول تبدیل کند. به عنوان بخشی از این فرآیند، او تعداد زیادی از فیلم‌های در حال تولید، از جمله فیلم‌های لسلی گریس را لغو کرد. دختر خفاشی، و زوج فوق الذکر گان و سافران را استخدام کرد تا پروژه های فیلم، سریال تلویزیونی و انیمیشن DC را نادیده بگیرند. با مسئولیت این مدیران جدید، THR به برخی شایعات و احتمالات اشاره می کند و ادعا می کند که این می تواند پایان Snyderverse باشد.