X “مقالات” را برای کاربران Premium+ برای نوشتن و اشتراک گذاری محتوای طولانی معرفی می کند

X، پلتفرم میکروبلاگینگ که قبلاً با نام توییتر شناخته می شد، اکنون ویژگی جدیدی را معرفی کرده است که به کاربران امکان می دهد محتوای نوشتاری طولانی را به اشتراک بگذارند. با این حال، این ویژگی برای همه کاربران در دسترس نیست. این شرکت اعلام کرد که این ویژگی تولید محتوای طولانی به نام مقالات فقط توسط کاربران پولی قابل استفاده است. فقط کاربران X Premium+ یا سازمان‌های تأیید شده در حال حاضر می‌توانند به این ویژگی دسترسی داشته باشند. این شرکت هنوز تأیید نکرده است که آیا این ویژگی در نهایت برای سایر کاربرانی که پرداخت نمی‌کنند نیز عرضه خواهد شد.

در پستی در X، این شرکت اعلام کرد که مقالات از 8 مارس برای X Premium+ و سازمان‌های تایید شده در دسترس خواهند بود. این به آنها اجازه می‌دهد محتوای طولانی مدت را با دنبال‌کنندگان خود بنویسند و به اشتراک بگذارند. سازنده مقاله را می توان در بخش مقالات در نوار کناری نسخه وب X یافت. کاربران می توانند از آنجا شروع به ایجاد مقاله خود کنند.

چندین گزینه قالب بندی مانند متن پررنگ، ایتالیک و خط خطی و همچنین نقاط گلوله و لیست های شماره گذاری شده را می توان برای نوشتن مقاله استفاده کرد. کاربران همچنین می توانند تصاویر، ویدئوها یا حتی پست های X دیگر را با یک مقاله جاسازی کنند. یک گزارش Engadget ادعا می کند که محدودیت برای یک مقاله 100000 کاراکتر یا حدود 15000 کلمه است.

مانند پست های X معمولی، پس از انتشار، مقالات در نمایه کاربران در برگه مقالات جدید و در جدول زمانی دنبال کنندگان آنها ظاهر می شوند. مقالات همچنین به دلیل داشتن نماد و طرح‌بندی منحصربه‌فرد از پست‌های X معمولی قابل تشخیص هستند.

پس از انتشار، کاربران همچنین می توانند یک مقاله را ویرایش یا حذف کنند. به عنوان مثال، برای ویرایش یک مقاله قبلاً منتشر شده، کاربران باید به مقاله مربوطه یا جدول زمانی منتشر شده در سازنده مقاله بروید. سپس می توانند روی منوی سه نقطه کلیک کنند > ویرایش مقاله > تایید، که آن را لغو می کند. پس از ویرایش، مقاله قابل انتشار مجدد است. برای حذف یک مقاله، کاربران آن را پیدا خواهند کرد حذف گزینه زیر منوی سه نقطه ای که قبلا ذکر شد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع