YouTube Music برای آزمایش ویژگی‌های جدید، ورودی‌ها را برای برنامه اتاق گوش دادن با دسترسی زودهنگام دعوت می‌کند

طرح‌های پیش‌پرداخت عضویت انفرادی YouTube Music Premium در هند از روپیه شروع می‌شود. 109 برای یک ماه. هزینه طرح سه ماهه پیش پرداخت 309 روپیه است، در حالی که برنامه یک ساله هزینه دارد. 990. یک طرح اشتراک مکرر از 99 روپیه در ماه شروع می شود.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع کاربرانی که در مورد این برنامه سؤالی دارند، می‌توانند به ytm-listeningroom@google.com بنویسند تا به سؤالات خود نیز پاسخ دهند.

پلتفرم پخش موسیقی متعلق به Google در فرم Google خود که متقاضیان برنامه اتاق گوش دادن به موسیقی YouTube را جستجو می کند، خاطرنشان می کند که کاربرانی که برای این برنامه انتخاب می شوند، یک سال اشتراک رایگان YouTube Music Premium را به همراه فرصتی برای آزمایش ویژگی های خاص قبل از آن دریافت خواهند کرد. برای توده ها منتشر شد.

با این حال، به نظر نمی‌رسد YouTube Music به دنبال انتخاب هر کسی و همه برای برنامه گوش دادن به موسیقی YouTube باشد، زیرا شرایط خاصی را فهرست می‌کند که برای واجد شرایط بودن برای این برنامه باید رعایت شوند.

الزامات واجد شرایط بودن شامل این است که کاربر باید در حین استفاده از YouTube Music به عنوان سرویس پخش موسیقی اصلی خود برای حداقل یک سال، عاشق موسیقی مشتاق باشد. کاربران همچنین ملزم به ارائه بازخورد منظم، شرکت در گفتگو و شرکت در نظرسنجی در گروه انحصاری Discord هستند، در حالی که موافقت می کنند هیچ اطلاعاتی در مورد جزئیات برنامه در خارج از گروه به اشتراک نگذارند. این شامل اشتراک‌گذاری اسکرین‌شات‌ها، تصاویر، یا ضبط‌شده مکالمات یا ویژگی‌های اولیه با افراد خارج از گروه Discord است.

کاربران منتخب از طریق «اتاق گوش دادن» انحصاری در Discord با تیم محصول YouTube Music همکاری خواهند کرد.

YouTube Music راه‌اندازی برنامه «اتاق گوش دادن» را اعلام کرده است که به کاربران منتخب اجازه می‌دهد از دسترسی زودهنگام به ویژگی‌ها و به‌روزرسانی‌های جدید استفاده کنند. پلتفرم استریم موسیقی متعلق به گوگل فرم Google را منتشر کرده است که شرکت کنندگان را به برنامه دسترسی زودهنگام دعوت می کند. پس از انتخاب، کاربران می‌توانند همزمان با عضویت در گروه انحصاری Discord به ویژگی‌های برنامه YouTube Music که در مرحله آزمایش بتا هستند دسترسی داشته باشند.

YouTube همچنین تأیید کرد که نامزدهای پذیرفته شده از انتخاب خود در برنامه اتاق گوش دادن به موسیقی YouTube در ماه فوریه 2023 مطلع خواهند شد.