آزمایش داخلی سری 12T شیائومی قبل از عرضه در آسیا و اروپا آغاز می شود: جزئیات

به گفته یک منبع آگاه، آزمایش داخلی شیائومی 12T و 12T Pro در مناطق مختلف آسیایی و اروپایی آغاز شده است. انتظار می رود این گوشی های هوشمند در چند ماه آینده معرفی شوند و حداقل یکی از این دو گوشی هوشمند می تواند به هند بیاید. علاوه بر این، مشخصات فنی شیائومی 12T گزارش شده است. طبق گزارش قبلی، اسم رمز این گوشی «Plato» بوده و گفته می‌شود که از پردازنده MediaTek Dimensity 8100 Ultra SoC بهره می‌برد.

[Exclusive] تست داخلی دستگاه های Xiaomi 12T، Xiaomi 12T Pro در مناطق مختلف آسیایی و اروپایی آغاز شده است. انتظار می رود این راه اندازی در چند ماه آینده اتفاق بیفتد. این احتمال وجود دارد که این سری (یا حداقل 1 دستگاه) به هند نیز راه پیدا کند.#شیائومی #Xiaomi12T

– موکول شارما (@stufflistings) 1 آگوست 2022

Tipster Mukul Sharma (@stufflistings) دارد به اشتراک گذاشته شده است از طریق توییتر آزمایش داخلی شیائومی 12 تی و شیائومی 12 تی پرو در مناطق مختلف آسیایی و اروپایی آغاز شده است. به گفته نویسنده، این گوشی‌های هوشمند می‌توانند در چند ماه آینده معرفی شوند و حداقل یکی از این دو گوشی هوشمند می‌تواند در هند عرضه شود.

منبع

علاوه بر این، گزارش شیائومی مشخصات فنی شیائومی 12 تی را به اشتراک گذاشته است. گفته می شود این گوشی هوشمند دارای صفحه نمایشی با وضوح 1200×2712 پیکسل است. همچنین می‌تواند به اسکنر اثر انگشت زیر صفحه‌نمایش مجهز شود. گفته می شود که این گوشی دارای صفحه نمایش مشابه با مدل Pro است. این گزارش می افزاید که این گوشی هوشمند ممکن است در ماه سپتامبر عرضه شود.

برای اپتیک، شیائومی 12T می تواند از یک دوربین پشتی سه گانه با سنسور اصلی 108 مگاپیکسلی ISOCELL HM6 سامسونگ، لنز 8 مگاپیکسلی Samsung S5K4H7 فوق عریض و لنز ماکرو 2 مگاپیکسلی استفاده کند. گفته می شود در قسمت جلویی، دوربین سلفی 20 مگاپیکسلی سونی IMX596 وجود دارد.