تاریخ انتشار Kantara OTT: اولین نمایش هیجان انگیز Rishab Shetty در 24 نوامبر در Amazon Prime Video


پلتفرم اعلام کرده است که تریلر دوره ای بازیگری Kantara از روز پنجشنبه در Prime Video پخش می شود. این فیلم موفق کانادایی به نویسندگی و کارگردانی ریشاب شتی در تاریخ 30 سپتامبر در سینماها اکران شد.

داستان کانتارا حول یک جامعه کوچک است که در جنگل‌های کادوبتتو در ایالت ساحلی کارناتاکا زندگی می‌کنند. یک شورشی با طرح یک طرح جالب از درگیری انسان و طبیعت، جایی که مرگ منجر به جنگ بین روستاییان و نیروهای شیطانی و شیوا می شود، از روستا و طبیعت خود دفاع می کند.

شتی که در این فیلم نقش شخصیت شیوا را نیز بازی می کند، گفت که برای اولین نمایش دیجیتال جهانی Kantara در پرایم ویدیو هیجان زده است.

“مخاطبان از همه گوشه و کنار کشور عشق بی‌نظیری به کانتارا نشان داده‌اند و من بسیار هیجان‌زده هستم که با نمایش دیجیتالی جهانی آن در Prime Video، ما می‌توانیم کار عاشقانه و سخت‌کوشی خود را به مخاطبان گسترده‌تری در سراسر جهان برسانیم. این بازیگر-فیلمساز در بیانیه ای گفت: داستانی که جذابیت جهانی دارد، اما طعم محلی طرح بینندگان را تا انتها مجذوب خود نگه می دارد.

تهیه کننده ویجی کیراگاندور از Hombale Films گفت که این بنر همیشه به دنبال داستان های جذاب به شیوه ای خارق العاده و در عین حال قابل ربط مانند کانتارا است.

کانتارا یک فیلم دیگر از ماست که قلب مخاطبین از مناطق و زمینه های مختلف را تحت تاثیر قرار داده است. ریشاب و کل بازیگران و خدمه برای ساختن این فیلم زیبا بسیار سخت کار کرده اند و ما خوشحالیم که آن را از طریق پخش انحصاری پرایم ویدیو به مخاطبان در سراسر جهان بفرستیم.”

این فیلم همچنین در دوبله های زبان مالایایی، تامیل و تلوگو در اختیار اعضای Prime قرار خواهد گرفت.

Sapthami Gowda، Kishore Kumar G و Achyuth Kumar نیز بازیگران Kantara را تکمیل می کنند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.
کانتارا
 • تاریخ انتشار 30 سپتامبر 2022
 • زبان کانادا
 • ژانر. دسته ماجراجویی، درام، هیجان انگیز
 • مدت زمان 2 ساعت 30 دقیقه
 • قالب

  ریشاب شتی، آچیوت کومار، پرامود شتی، ساپتامی گودا، دیپاک رای پاناژه، سوشان شتی، پراکاش تومیناد، راگو پاندشوار

 • کارگردان

  ریشاب شتی

 • تهیه کننده

  ویجی کیراگاندور

 • تولید

  فیلم های هومبال

 • گواهینامه U/A

برای آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، Gadgets 360 را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اخبار گوگل. برای آخرین ویدیوها در مورد ابزارها و فناوری، در کانال YouTube ما مشترک شوید.

قیمت توکن هواداران ARG پس از باخت آرژانتین به عربستان در جام جهانی فوتبال سقوط کرد.

سازندگان SHIB پیوستن به برنامه های WEF برای شکل دادن به سیاست جهانی متاورس را بررسی می کنند

ویدیوی برگزیده روز

لایکا M11 منحصر به فرد با یک لمس هنرمند

منبع