نوآوری پیشرفته در فناوری علامت خود را برای اولین پاسخ دهندگان می سازد


فناوری جدید با به حداقل رساندن زمان پاسخگویی و ساده‌سازی اشتراک‌گذاری داده‌ها در بین سازمان‌ها، آگاهی موقعیتی را برای افسران پلیس و سایر اولین واکنش‌دهنده‌ها بهبود می‌بخشد.

پیشرفت‌های فناوری پیشرفته برای اولین واکنش‌دهنده ممکن است برای نگه داشتن پلیس، آتش‌نشانان و EMT‌ها در کار ضروری باشد. تقریباً نیمی (44٪) از اولین پاسخ دهندگان مورد بررسی گفتند که به دلیل استرس های مرتبط با کار، شغل خود را ترک می کنند.

مت پولگا، یکی از بنیانگذاران و رئیس امور خارجی در Mark43، که یک پلت فرم نرم افزار ایمنی عمومی را توسعه داده است که به آژانس ها اجازه می دهد تا به سازمان ها اجازه مدیریت، اشتراک گذاری، جمع آوری و تجزیه و تحلیل کارآمدتر اطلاعات را بدهند، خاطرنشان کرد که اولین پاسخ دهنده کار آسانی نیست.

حل چنین مشکلاتی مربوط به استرس شغلی و نگرانی‌های ایمنی یک عنصر رایج است که باعث می‌شود برخی از شرکت‌های با فناوری پیشرفته بر نیازهای کارگرانی که در خطوط مقدم داخلی در خیابان‌ها گشت‌زنی می‌کنند تمرکز کنند. فناوری ایمنی عمومی یک پیشنهاد برای همه نیست. اغلب با هم همپوشانی دارد. گاهی اوقات، به شدت نوآوری می کند.

نوآوری های فناوری برای اولین پاسخ دهندگان

TechNewsWorld اخیراً به پشت صحنه رفته و مصاحبه ای اختصاصی با بنیانگذار گروه واکنش انتقادی (CRG) ارائه کرده است. آن شرکت مفاهیم نظامی را برای نقشه‌برداری از شماتیک‌های داخلی برای استراتژی‌های واکنش اضطراری مجری قانون تطبیق داد.

در این مقاله، ما به بحث در مورد نقش فناوری در تلاش‌های توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و سازندگان سخت‌افزار برای محافظت و کمک به سازمان‌هایی که در خدمت امنیت عمومی هستند، می‌پردازیم. یکی از این شرکت‌ها Mark43 است که مجموعه‌ای از راه‌حل‌های نرم‌افزاری را طراحی کرد که بر روی رایانه‌های رومیزی و لپ‌تاپ و همچنین پایانه‌های رایانه‌ای مبتنی بر ماشین‌های گروهی اجرا می‌شوند.

پلتفرم ارتباطی Mark43 امکان مشاهده بی‌درنگ نمایشگر ماشین‌های تیم را فراهم می‌کند

فناوری جدید مانند پلتفرم ارتباطی Mark43 امکان مشاهده بی‌درنگ روی صفحه‌نمایش ماشین‌های تیم را فراهم می‌کند تا واحدهای پاسخ‌دهنده بتوانند قبل از رسیدن از صحنه‌های رویداد بهتر مطلع شوند و ایمنی و کارایی آنها را بهبود بخشد. (اعتبار تصویر: Mark43)


گزینه‌های مجموعه Mark43 این شرکت کاملاً مبتنی بر ابر هستند، که آموزش کارکنان را به حداقل می‌رساند زیرا برنامه‌ها در انواع مرورگرهای وب اجرا می‌شوند. نتیجه یک مسیر ارتقای بسیار کم‌هزینه و از نظر فنی آسان‌تر برای انتقال موفقیت‌آمیز به فناوری پیشرفته و بدون استرس است. تنها هزینه جدید اشتراک تحویل ابری است که متفاوت است.

Cloud native چیزی است که Mark43 کلاه خود را روی آن آویخته است. این بدان معناست که برنامه ما برای زندگی در فضای ابری ساخته شده است. پولگا به TechNewsWorld گفت: چیزهایی که قدرت ابری Mark43 را تامین می کنند.

تله کتاب داستان

در فیلم “مرد آهنی 3” مارول، قهرمان لباس جنگی جدید خود را مارک 42 نامید. این نسخه چهل و دومین نسخه از اسکلت بیرونی مبارزه با جنایت بود که او ساخت. Polega و دو هم بنیانگذار دیگر او – اسکات کراچ (همچنین مدیر عامل) و فلوریان مایر (همچنین معاون رئیس) – نام شرکت جدید خود را Mark43 به افتخار تجهیزات مبارزه با جرم و جنایت نسل بعدی آن گذاشتند.

این سه نفر یک دهه پیش به عنوان دانش‌آموزان دانشگاه هاروارد که در رشته‌های مهندسی مکانیک یا مهندسی برق تحصیل می‌کردند، با هم ملاقات کردند و شروع به کار کردند. کار آنها در یک کلاس خاص کار با یک مشتری در یک پروژه مهندسی بود.

هاروارد علاقه زیادی به توسعه مهندسانی داشت که تنها به دلیل کارکرد مبدل های حرارتی و نحوه خم شدن پل ها توجه نداشتند. همچنین تمرکز بر کمک به آنها بود تا بفهمند که روزی باید با مردم برای حل مشکلاتشان کار کنند. پولگا با کنایه گفت: آنها از آن زمان این کار را انجام می دهند.


آن پروژه کلاس سال سوم شامل چیزی غیر از کشف عملیات جنبشی و شکست فیزیکی ساختارها بود. این شغل مستلزم همکاری با تیم عملیات ویژه پلیس ایالتی ماساچوست بود که مدتی را به عنوان یک مقام نظامی در خاورمیانه سپری کرده بود. که تیم پلیس ایالتی را به یک لحظه آها هدایت کرد. اعضای باند خشن خانگی بسیار شبیه شورشیان در خاورمیانه رفتار می کردند.

معضل آنها در مورد چگونگی آوردن تمام تاکتیک های ضد شورش از میدان جنگ برای مبارزه با باندهای داخلی و خشونت باند بود. Polega و شرکت برای انجام این کار تلاش کردند. این وظایف شامل راحت کردن مردم با تماس با پلیس، پاکسازی گرافیتی، یا کاهش معاملات مواد مخدر در فضای باز بود.

پلیس ایالتی در حال ارائه این مدل پلیسی جدید بود، و کار ما در این کلاس مهندسی دیوانه این بود که ارزیابی کنیم که آیا این مدل پلیسی مؤثر است یا نه. پولگا به یاد می آورد که 10 سال بعد، متوجه می شوید که سه دانش آموز با مدرک مهندسی که هیچ ایده ای در مورد پلیس یا علوم اجتماعی-اقتصادی پیچیده نداشتند.

آنها یاد گرفتند که همه آن کارهای غیر آکادمیک را انجام دهند و از اصول مهندسی برای حل آن موانع استفاده کنند. این پروژه بسیار بزرگتر از آن چیزی بود که سه مهندس نابغه پیش بینی می کردند.

فراتر از لحظه های قابل آموزش

این پروژه سه دانش‌آموز را آماده کرد تا ببینند که همه نرم‌افزارهایی که استفاده می‌کنند شبیه به جادوگری موجود در برنامه‌های تلویزیونی، مانند NCIS، CSI، و سایر برنامه‌های تلویزیونی جالب هالیوودی که از فناوری «صحنه» استفاده می‌کنند، نیست. استاد آنها به آنها یک هدف داد – سعی کنید چیزی بسازید که به نحوی به پلیس ایالت کمک کند.

این سه نفر در بقیه سالهای جوانی و ارشد روی آن کار کردند. پس از فارغ التحصیلی در سال 2014، آنها به اداره پلیس متروپولیتن واشنگتن دی سی رفتند، جایی که با چالش مشابهی روبرو شدند. مقامات پلیس گفتند: ما واقعاً نمی دانیم شما چه کار می کنید، اما مشکلاتی داریم. و گفتند: ما واقعاً نمی دانیم مشکلات شما چیست، اما می توانیم برخی از راه حل های خود را به شما نشان دهیم.

ما شروع به درک واقعی همه این موارد تحلیلی و همه این ابزارهای هوش تجاری کردیم. آنها باحال بودند و همه می خواستند آنها را بسازند، بفروشند و به آژانس های پلیس ببرند. اما مشکل واقعی جمع‌آوری داده‌ها و جمع‌آوری اطلاعات به گونه‌ای بود که بتوان آن‌ها را به صورت آنلاین برای تمام کارهای مهمی که افسران پلیس باید انجام دهند، در صورت مراجعه آن اطلاعات به دادگاه، مصرف کرد.»

پلتفرم Mark43 به اولین پاسخ دهندگان یک نمای هوایی سه بعدی روی نمایشگرهای ویدیویی ماشین گشت ارائه می دهد.

پلت فرم Mark43 به اولین پاسخ دهندگان یک نمای هوایی سه بعدی بر روی صفحه نمایش های ویدئویی ماشین گشت ارائه می دهد که مکان حادثه و موقعیت خودروهای گشتی پاسخگو را در یک طرح الماس قرمز نشان می دهد. (اعتبار تصویر: Mark43)


برخورد آنها با ادارات پلیس و سایر سازمان های واکنش دهنده بیشتر به آنها دامنه عملکرد شغلی را که نرم افزاری که ساخته بودند برای دستگیری آنها آموزش داد. به عنوان مثال، هنگام اعزام، افسران پلیس باید در مورد هر چیزی که در میدان با آن مواجه می شوند و نوع حادثه ای که به آن واکنش نشان می دهند، گزارش بنویسند.

این گزارش‌ها باید تکمیل و از پایانه‌های کامپیوتری در مقر ارسال می‌شد. انجام این کار به صورت روزانه، افسران را از خیابان ها دور کرد، جایی که دیگر محافظت و خدمت نمی کردند.

بار تهیه مداوم گزارش‌ها برای حوادث، تصادفات، رویارویی‌ها و سوابق دادگاه، نیروی انسانی موجود برای پاسخگویی به تماس‌ها برای بسیاری از شیفت‌های تعیین‌شده را به شدت کاهش داد.

مهندسی یک راه حل جدید

سه مهندس پویا این مشکل را حل کردند. پس از اینکه Polega، Crouch و Mayr کار خود را برای اداره پلیس واشنگتن دی سی در آگوست 2015 به پایان رساندند، آنها اولین محصول شرکت را که یک سیستم مدیریت سوابق است، راه اندازی کردند.

این پیشرو Mark43 بود که بعداً توسعه دادند. این مدل قبلی از سیستم مدیریت سوابق، جمع‌آوری گزارش‌های دستگیری و برخورد ترافیک در حین انجام وظیفه را مدیریت می‌کرد. Polega خاطرنشان کرد: این یک سیستم عملیاتی واقعی قبل از طراحی کامل Mark43 بود.

نرم افزار Mark43 داخل خودرو

نتیجه کار سه مهندس جوان با اداره پلیس متروپولیتن واشنگتن دی سی منجر به توسعه نرم افزار داخل خودرو شد که با کامپیوترهای مقر ادغام می شود. (اعتبار تصویر: Mark43)


من متنفرم که آن را TurboTax برای گزارش های پلیس بنامم. اما این در واقع توصیف بسیار مناسبی است.» ما واشنگتن دی سی را ترک کردیم و زمان گزارش دستگیری آن آژانس را 80 درصد و زمان گزارش تخلف را حدود 50 درصد بهبود دادیم.»

یکی دیگر از نتایج بسیار مورد نیاز، اضافه کردن 110 افسر پلیس به این نیرو بود که معادل 240000 نفر ساعت پشت سر هم در سال به آژانس است.

فناوری موجود، توربوشارژ

اگر تا به حال یک مرکز تماس اضطراری مدرن را مشاهده کرده اید یا برنامه های واقعیت تلویزیونی پلیس را مشاهده کرده اید، با یک مرکز فرماندهی با چندین اعزام کننده آشنا هستید. هر کدام در مقابل مانیتورهای متعدد با صفحه نمایش بزرگ قرار می گیرند.

این مفهوم فناوری پیشرفته تا حدودی شبیه آنچه بسیاری از سازمان‌های بزرگ پاسخ‌دهنده در مراکز اعزام منطقه‌ای خود دارند. آژانس های کوچکتر نسخه های کوچک شده آن سناریو را اجرا می کنند.

نمایش آنلاین کوین فرای، مدیر معماری راه حل ها در Mark43، قدرت و سهولت عملکرد سیستم Mark43 را به افسران گشت خودروها و مراکز تماسشان نشان داد. نوشتن گزارش‌ها و دسترسی فوری به داده‌های ویدئویی به‌روز شده از توزیع‌کنندگان، تغییری مهم در بازی برای اولین پاسخ دهندگان است.

ارسال به کمک کامپیوتر Mark43

ماموران پلیس کیلومترها دورتر در یک مرکز ارتباطی مرکزی از انواع نمایشگرهای بزرگ برای نظارت بر پلیس و واحدهای واکنش اضطراری در زمان واقعی استفاده می‌کنند. (اعتبار تصویر: Mark43)


در طول اشتراک‌گذاری صفحه نمایش تماس با زوم، فرای گزارش‌ها، نقشه‌های منطقه، نماهای هوایی و موارد دیگر را بر روی مانیتورهای چند مرکز تماس نشان می‌داد که نشان می‌داد اعزام‌کنندگان در ایستگاه‌های کاری خود و نمای افسر در خودروی گشت را می‌بینند. مشابه با استفاده از برنامه‌های ناوبری خودرو و انجام چند کار، Fray نشان داد که ناوبری Mark43 چگونه با کلیدهای Alt-Tab و صفحه لمسی برای تغییر نمایشگرهای صفحه کار می‌کند.

“من هستم [using] مرورگرهای مدرن – Google Chrome، Microsoft Edge، Safari. بنابراین از دیدگاه کاربر نهایی، و فقط از منظر فناوری به این موضوع فکر کنید، تا زمانی که دسکتاپ استاندارد معمولی یا حتی لپ‌تاپ خود را دارید و دسترسی دارید، نیازی به بیرون رفتن و خرید یکسری کامپیوتر یا هر چیز دیگری ندارید. فری به TechNewsWorld گفت.

سایر مزایای Mark43

یکی از دارایی های اصلی این پلت فرم ارتباطی نوآورانه، به نام فرای، توانایی قرار دادن قدرت نقشه برداری در دست توزیع کنندگان است. این سیستم قادر به نمایش انواع لایه های داده است. پاسخ دهندگان به مواقع اضطراری می توانند نماهای زنده ترافیک، تصادفات، مکان های تیراندازی فعال و حتی نماهایی از مکان های جرم و جنایت را در طول مسیر ببینند.

صفحه نمایش توزیع کننده Mark43

نمایشگر دیگری به توزیع کنندگان این امکان را می دهد که در تماس دائمی با اولین پاسخ دهندگان در زمان واقعی باشند و فوراً اطلاعات به روز شده را به هر کجا که لازم است ارسال کنند. (اعتبار تصویر: Mark43)


“این لبه برش است. هیچ کس دیگری در صنعت این کار را انجام نمی دهد. بسیاری از سازمان های بخش دولتی برای انجام فناوری نقشه برداری خود به Esri متکی هستند. ما Esri را مستقیماً در فناوری نقشه برداری خود قرار داده ایم.

یکی دیگر از مزایای Mark43 انعطاف پذیری آن در به اشتراک گذاری اطلاعات است. این سیستم دارای یک گردش کار قابل اعتماد است که به افسران اجازه می دهد تا بسیاری از وظایف گزارش نویسی را خودکار کنند و در حین گشت زنی اطلاعات را در حین پرواز وارد کنند. بسیاری از محصولات قدیمی‌تر زمانی که افسران به دفتر مرکزی بازمی‌گردند و سعی می‌کنند محتوای نوشته شده روی رایانه‌های همراه خودرو گشت را ادغام کنند، نیاز به دوخت داده‌های اضافی دارند.

فری افزود، اغلب، جمع آوری داده ها نیاز به تغییر دارد، اما فیلدهای ورودی داخل خودرو و داخل ایستگاه همیشه سازگار نیستند. این دو محصول خیلی خوب با هم کار نمی کنند، به خصوص اگر فروشندگان مختلف آنها را نگهداری کنند.منبع