5 هدیه فانتزی که باید در تعطیلات رویاپردازی کرد

طبق گزارش‌ها، پیش‌فروش‌ها سریع هستند و به ۷ میلیارد دلار نزدیک می‌شوند. آنها 365 فروند از آنها را پیش فروش کرده اند و قیمت هر کدام را در حدود 20 میلیون دلار قرار داده اند (هی، ما خواب می بینیم، درست است؟)، و این برادر کوچک یک هواپیمای 100 نفره بزرگتر است که در حال طراحی است.

نگاه کردن به این خانه زیر آب، من را به یاد صحنه اولین فیلم جیمز باند، «دکتر. نه، جایی که باند از پنجره اتاق غذاخوری که زیر آب است به بیرون نگاه می کند. دکتر نو می‌گوید: «دو میلیون دلار، این چیزی است که همه می‌خواهند بدانند، چقدر هزینه دارد، دو میلیون دلار،» و منظره به خوبی نمای پنجره‌های اتاق خواب این خانه نیست.

ماشین‌های فیلم هرگز قرار نبود رانده شوند، و DB5 اصلی برای داشتن یک دردسر خواهد بود، اما یک ماشین جدید نسبتا قابل اعتماد خواهد بود، و تنها 25 عدد از آن‌ها ساخته خواهد شد، که باعث می‌شود هیچ یک از ما هیچ یک از آنها را نبینیم. .

تبلیغات

جستجوی تجارت الکترونیک خود را با یادگیری روز صفر افزایش دهید

بسته بندی

را

رویاپردازی ارزان است، و با نرخ های بهره به همان اندازه که هستند، احتمالاً جایگزینی عالی برای خرید چیزی است که توانایی پرداخت آن را ندارید. تا زمانی که رویا می بینید، محدودیت پولی ندارید، بنابراین در اینجا لیست من از پنج هدیه کریسمس است که احتمالاً آرزو کردن در مورد آنها بیشتر از داشتن واقعی آنها سرگرم کننده است. (بعضی از اینها حتی برای فروش هم نیستند، اما هنوز هم می توانید رویای آنها را ببینید).

در اینجا آنها بدون ترتیب اولویت خاص فهرست شده اند.

1. اچ2OME

من می‌دانم استون مارتین احتمالاً یک خودروی رویایی پررونق است، و رویاپردازان جوان‌تر احتمالاً به چیزی کمی جدیدتر و بدون سلاح‌های خودکار علاقه دارند. این Rimac Nevera است که گفته می شود حداکثر سرعت 258 مایل در ساعت (412 کیلومتر در ساعت) دارد. این سریعترین ماشین در جهان است و با توجه به آن یک ماشین الکتریکی است. یک چهارم مایل را در 8.5 ثانیه طی می کند.

می توانید یکی از دو گزینه عمق، 460 یا 1000 متر را مشخص کنید. از آنجایی که من رویا می بینم، با 1000 می روم زیرا پول در رویا چیزی نیست، و من چیزی می خواهم که بتواند با موفقیت از اسپکتر جلوگیری کند، اگر فکر کنند من 007 هستم و بیایند (به لطف ماشین رویایی من) تماس بگیرند. این می تواند سفرهای دریایی عصر شنبه را به یاد ماندنی کند.

به عنوان مثال، تصور کنید که در جلسه دبیرستان خود حاضر شوید و نمایش را به خاطر ماشینی که با آن وارد می‌شوید بدزدید، در یک رویداد تجاری ساحلی وارد زیردریایی شخصی خود شوید یا خانه‌ای داشته باشید که هم جهان را آن‌طور که هست منعکس می‌کند و هم بسیار عالی است. افرادی که برای شام صرف کرده اید، در مورد بازدید از آن به عنوان یک تجربه تغییر دهنده زندگی صحبت می کنند.

اگر نگران گرم شدن کره زمین و سیل های مرتبط با آن هستید، این خانه برای شما عالی است زیرا در حال حاضر زیر آب است و به خوبی کار می کند. اگر بودجه کمی دارید، می‌توانید یک خانه موشکی مقرون‌به‌صرفه تهیه کنید، اما رویه آن کمی ثابت است و قیمت آن 550000 دلار است و احتمالاً برای بازسازی کابوس خواهد بود.

در اینجا امیدواریم که بقیه خریدهای تعطیلات شما به خوبی پیش برود و از این سفر کوتاه به رویاهای من لذت برده باشید. شاید یک یا چند مورد از این رویاها مال شما شود.منبع

ریماک نورا 0 تا 60 را در 1.85 ثانیه انجام می دهد – تقریباً یک ثانیه سریعتر از سریع ترین تسلا، که اصلاً افتضاح نیست.

REGENT Viceroy Seaglider 12 سرنشین

این ماشین فقط سرها را برنمی‌گرداند. به احتمال زیاد هنگامی که رانندگی می کنید شما را در روزنامه محلی قرار می دهد (فراموش نکنید که به خبرنگاران اطلاع دهید که کجا خواهید بود). آن ملکه و پادشاه پارتی کهنه فقط می‌توانند از کناری تماشا کنند و انتخاب‌های زندگی‌شان را در حالی که سوار ماشینی می‌شوید زیر سوال می‌برند که بیشتر آنها تا زمانی که آن را نبینند، حتی آرزوی داشتن آن را نداشتند.

4. ریماک نورا

این خودرو نه تنها سریع‌ترین خودروی الکتریکی است، بلکه ظاهراً رکورد سریع‌ترین خودروی آزمایش‌شده در پیست پاپنبورگ آلمان را نیز دارد، یکی از معدود دوره‌های آزمایشی که می‌تواند این نوع سرعت را تحمل کند. در اینجا ویدیویی از سرعت 258 مایل در ساعت اتومبیل را مشاهده می کنید:

در حالی که بسیاری از ما برای خرید دیوار آویز 17000 دلاری برای این خودرو مشکل داریم، با مبلغ ناچیز 4.8 میلیون دلار، می‌توانید از استون مارتین بخواهید که یک خودروی جدید بسازد.

Viceroy Seaglider 12 سرنشین | اعتبار تصویر: Regent


در حالی که در H2خانه زیر آب OME شگفت انگیز خواهد بود، شما دقیقا نمی توانید سگ را برای پیاده روی بیرون ببرید. با این حال، قرار گرفتن در کف اقیانوس به این معنی است که می توانید با زیردریایی شخصی خود به رانندگی بروید. Aurora-3C یک شناور سه نفره شگفت‌انگیز است – و شما نسخه سه نفره آن را می‌خواهید تا بتوانید سگ خود را برای سواری همراه کنید.

تصور کنید همسرتان صحبت کردن با برخی از دوستانش را در یک مهمانی ساحلی در حالی که می‌گوید در حال رفتن به خانه است، به پایان می‌رساند، فقط برای اینکه سطح زیرین شما از هیچ جایی ظاهر شود تا او را سوار کند. چشمان دوستان تازه پیدا شده او احتمالاً از سر آنها بیرون می زد.

تاریخ یک راننده فراری حتی تحت تاثیر قرار می‌گیرد و احتمالاً به ظاهر گیج‌کننده‌ای که از دیدن شما در بی‌صدا با یک سوم سرعت صوت زوم می‌کنید، می‌خندد. درست است، احتمالاً باید بعد از یک بار دویدن لاستیک ها را تعویض کنید، اما این یک خیال است، پس چه کسی اهمیت می دهد؟

5. Aurora-3C Personal Submersible

از آنجایی که برای رفتن به بهشت ​​زیردریایی خود به راهی نیاز دارید، چرا با Regent Seaglider سبز نشوید؟ این هواپیمای تمام برقی حداکثر 12 مسافر را حمل می کند – در صورتی که بخواهید مردم را برای شام بیاورید یا برای یک سال به اتاق نیاز داشته باشید تا غذا بخرید – و همانطور که صحبت می کنیم در حال آزمایش است.

فضای زندگی زیر آب H2OME

تصور کنید با یکی از این توله سگ ها به عمارت زیردریایی خود می روید، تقریباً ساکت، بسیار سبز. می‌توان آن را توسط ژنراتورهای جزر و مدی شارژ کرد، که بهتر از پنل‌های خورشیدی یا آسیاب‌های بادی کار می‌کنند و شما را به ساحل می‌رسانند و دوباره به سبک خود بازمی‌گردند.

3. James Bond DB5 Goldfinger Aston Martin Reproduction

اچ2OME | اعتبار تصویر: سازه های زیردریایی ایالات متحده


از آنجایی که این خودرو «فقط» ۲.۱ میلیون دلار قیمت دارد، مسلماً کم‌هزینه‌ترین کالای این فهرست است. تصور کنید که به سمت چراغ توقف می‌روید و مردی که در موستانگ سوپ‌شده کنار شما است، موتورش را می‌چرخاند، در حالی که شما را تماشا می‌کند که در دوردست ناپدید می‌شوید، قبل از اینکه ماشینش حتی 10 فوت از خط فاصله بگیرد. خودروهای پرسرعت گازسوز برای رسیدن به نزدیکی دو ثانیه 0 تا 60 بار تلاش می کنند، حتی زمانی که به عنوان دراگستر پیکربندی شده باشند.

با توجه به تورم و نرخ های بهره، احتمالاً امسال به جای خرج کردن یک تن پول، باید صرفه جویی کنیم. اما بر اساس آمار فروش فصل، هیچ کدام از ما، از جمله من، این کار را انجام نداده‌ایم.

مانند آخرین ستون من، محصول مشخصی در هفته وجود نخواهد داشت زیرا همه اینها برای آن انتخاب واجد شرایط هستند.

این 3600 فوت مربع H2OME دارای فضای زندگی در زیر آب است.

با حداکثر سرعت سه گره، هیچ رکورد سرعت زیر دریا را ثبت نمی کند، اما با زمان ماموریت 96 ساعته (از اکسیژن و CO استفاده می کند.2 اسکرابر)، به شما زمان زیادی می دهد تا در صورت ظاهر شدن ناگهانی همسرتان، ناپدید شوید. قیمت نسخه 460 متری 3.5 میلیون دلار است.