5 هدیه فانتزی که باید در تعطیلات رویاپردازی کرد

می توانید یکی از دو گزینه عمق، 460 یا 1000 متر را مشخص کنید. از آنجایی که من رویا می بینم، با 1000 می روم زیرا پول در رویا چیزی نیست، و من چیزی می خواهم که بتواند با موفقیت از اسپکتر جلوگیری کند، اگر فکر کنند من 007 هستم و بیایند (به لطف ماشین رویایی من) تماس بگیرند. این می تواند سفرهای دریایی عصر شنبه را به یاد ماندنی کند.

این 3600 فوت مربع H2OME دارای فضای زندگی در زیر آب است.

به عنوان مثال، تصور کنید که در جلسه دبیرستان خود حاضر شوید و نمایش را به خاطر ماشینی که با آن وارد می‌شوید بدزدید، در یک رویداد تجاری ساحلی وارد زیردریایی شخصی خود شوید یا خانه‌ای داشته باشید که هم جهان را آن‌طور که هست منعکس می‌کند و هم بسیار عالی است. افرادی که برای شام صرف کرده اید، در مورد بازدید از آن به عنوان یک تجربه تغییر دهنده زندگی صحبت می کنند.

در اینجا امیدواریم که بقیه خریدهای تعطیلات شما به خوبی پیش برود و از این سفر کوتاه به رویاهای من لذت برده باشید. شاید یک یا چند مورد از این رویاها مال شما شود.منبع

این خودرو نه تنها سریع‌ترین خودروی الکتریکی است، بلکه ظاهراً رکورد سریع‌ترین خودروی آزمایش‌شده در پیست پاپنبورگ آلمان را نیز دارد، یکی از معدود دوره‌های آزمایشی که می‌تواند این نوع سرعت را تحمل کند. در اینجا ویدیویی از سرعت 258 مایل در ساعت اتومبیل را مشاهده می کنید:

تصور کنید همسرتان صحبت کردن با برخی از دوستانش را در یک مهمانی ساحلی در حالی که می‌گوید در حال رفتن به خانه است، به پایان می‌رساند، فقط برای اینکه سطح زیرین شما از هیچ جایی ظاهر شود تا او را سوار کند. چشمان دوستان تازه پیدا شده او احتمالاً از سر آنها بیرون می زد.

از آنجایی که برای رفتن به بهشت ​​زیردریایی خود به راهی نیاز دارید، چرا با Regent Seaglider سبز نشوید؟ این هواپیمای تمام برقی حداکثر 12 مسافر را حمل می کند – در صورتی که بخواهید مردم را برای شام بیاورید یا برای یک سال به اتاق نیاز داشته باشید تا غذا بخرید – و همانطور که صحبت می کنیم در حال آزمایش است.

در حالی که در H2خانه زیر آب OME شگفت انگیز خواهد بود، شما دقیقا نمی توانید سگ را برای پیاده روی بیرون ببرید. با این حال، قرار گرفتن در کف اقیانوس به این معنی است که می توانید با زیردریایی شخصی خود به رانندگی بروید. Aurora-3C یک شناور سه نفره شگفت‌انگیز است – و شما نسخه سه نفره آن را می‌خواهید تا بتوانید سگ خود را برای سواری همراه کنید.

«این فصلی است که تصور کردن چیزهایی که حداقل از راه دور، به نظر می‌رسد برای خودتان لذت بخش است، سرگرم کننده است.

رویاپردازی ارزان است، و با نرخ های بهره به همان اندازه که هستند، احتمالاً جایگزینی عالی برای خرید چیزی است که توانایی پرداخت آن را ندارید. تا زمانی که رویا می بینید، محدودیت پولی ندارید، بنابراین در اینجا لیست من از پنج هدیه کریسمس است که احتمالاً آرزو کردن در مورد آنها بیشتر از داشتن واقعی آنها سرگرم کننده است. (بعضی از اینها حتی برای فروش هم نیستند، اما هنوز هم می توانید رویای آنها را ببینید).

طبق گزارش‌ها، پیش‌فروش‌ها سریع هستند و به ۷ میلیارد دلار نزدیک می‌شوند. آنها 365 فروند از آنها را پیش فروش کرده اند و قیمت هر کدام را در حدود 20 میلیون دلار قرار داده اند (هی، ما خواب می بینیم، درست است؟)، و این برادر کوچک یک هواپیمای 100 نفره بزرگتر است که در حال طراحی است.

این خرج کردن باعث می‌شود وقتی نوبت به دست آوردن وسایل برای خودمان می‌رسد، ما را دچار مشکل کنیم. با این حال، ما می‌توانیم رویاپردازی کنیم، و به جای رویاپردازی در مورد چیزی که تقریباً می‌توانیم از عهده آن برآییم، اما نمی‌خریم، چرا در مورد چیزهایی که هرگز قادر به خریدشان نیستیم و نخواهیم خرید، رویاپردازی نکنیم؟ این باعث می شود رویاهای بسیار دلپذیرتری داشته باشیم.

در اینجا آنها بدون ترتیب اولویت خاص فهرست شده اند.

1. اچ2OME

اچ2OME | اعتبار تصویر: سازه های زیردریایی ایالات متحده


من می‌دانم استون مارتین احتمالاً یک خودروی رویایی پررونق است، و رویاپردازان جوان‌تر احتمالاً به چیزی کمی جدیدتر و بدون سلاح‌های خودکار علاقه دارند. این Rimac Nevera است که گفته می شود حداکثر سرعت 258 مایل در ساعت (412 کیلومتر در ساعت) دارد. این سریعترین ماشین در جهان است و با توجه به آن یک ماشین الکتریکی است. یک چهارم مایل را در 8.5 ثانیه طی می کند.

تصور کنید که در یک قرار ملاقات هستید، تماس با شما قطع می شود و می گویید: “او نمی داند با چه کسی مزاحمت دارد” و در قسمت مرکزی را با سوئیچ های اسلحه باز کنید. تصور کنید با این ماشین به جلسه دبیرستان خود می روید. همه بچه‌هایی که در دبیرستان فکر می‌کردند شما یک بازنده هستید، حالا در مورد شما کاملاً متفاوت فکر می‌کنند و می‌خواهند سوار ماشین شوند، اما شما فقط دوستان واقعی‌تان را برای سوار شدن به بیرون می‌برید.

مانند آخرین ستون من، محصول مشخصی در هفته وجود نخواهد داشت زیرا همه اینها برای آن انتخاب واجد شرایط هستند.

از آنجایی که این خودرو «فقط» ۲.۱ میلیون دلار قیمت دارد، مسلماً کم‌هزینه‌ترین کالای این فهرست است. تصور کنید که به سمت چراغ توقف می‌روید و مردی که در موستانگ سوپ‌شده کنار شما است، موتورش را می‌چرخاند، در حالی که شما را تماشا می‌کند که در دوردست ناپدید می‌شوید، قبل از اینکه ماشینش حتی 10 فوت از خط فاصله بگیرد. خودروهای پرسرعت گازسوز برای رسیدن به نزدیکی دو ثانیه 0 تا 60 بار تلاش می کنند، حتی زمانی که به عنوان دراگستر پیکربندی شده باشند.

اگر نگران گرم شدن کره زمین و سیل های مرتبط با آن هستید، این خانه برای شما عالی است زیرا در حال حاضر زیر آب است و به خوبی کار می کند. اگر بودجه کمی دارید، می‌توانید یک خانه موشکی مقرون‌به‌صرفه تهیه کنید، اما رویه آن کمی ثابت است و قیمت آن 550000 دلار است و احتمالاً برای بازسازی کابوس خواهد بود.

همانطور که خانه های چشمگیر پیش می روند، اچ2قیمت 10 میلیون دلاری OME تقریباً مقرون به صرفه به نظر می رسد، اگرچه اگر یک هواپیمای آبی خاکی پرسرعت برای رفت و آمد نداشته باشید، بسیار غیرعملی خواهد بود. اما صبر کنید. بسیاری از ما در حال حاضر از راه دور کار می کنیم، پس چه کسی می گوید که شما باید ترک کنید؟ آمازون پرایم ممکن است در تحویل دادن به این آدرس مشکل داشته باشد، اما می توانید یک دلفین را برای جمع آوری چیزهای خود آموزش دهید. برای گذراندن زمان چه کار دیگری می خواهید بکنید؟

2. Regent Seaglider

فضای زندگی زیر آب H2OME

این ماشین فقط سرها را برنمی‌گرداند. به احتمال زیاد هنگامی که رانندگی می کنید شما را در روزنامه محلی قرار می دهد (فراموش نکنید که به خبرنگاران اطلاع دهید که کجا خواهید بود). آن ملکه و پادشاه پارتی کهنه فقط می‌توانند از کناری تماشا کنند و انتخاب‌های زندگی‌شان را در حالی که سوار ماشینی می‌شوید زیر سوال می‌برند که بیشتر آنها تا زمانی که آن را نبینند، حتی آرزوی داشتن آن را نداشتند.

4. ریماک نورا

تصور کنید با یکی از این توله سگ ها به عمارت زیردریایی خود می روید، تقریباً ساکت، بسیار سبز. می‌توان آن را توسط ژنراتورهای جزر و مدی شارژ کرد، که بهتر از پنل‌های خورشیدی یا آسیاب‌های بادی کار می‌کنند و شما را به ساحل می‌رسانند و دوباره به سبک خود بازمی‌گردند.

3. James Bond DB5 Goldfinger Aston Martin Reproduction

را

با توجه به تورم و نرخ های بهره، احتمالاً امسال به جای خرج کردن یک تن پول، باید صرفه جویی کنیم. اما بر اساس آمار فروش فصل، هیچ کدام از ما، از جمله من، این کار را انجام نداده‌ایم.

Viceroy Seaglider 12 سرنشین | اعتبار تصویر: Regent


در حالی که بسیاری از ما برای خرید دیوار آویز 17000 دلاری برای این خودرو مشکل داریم، با مبلغ ناچیز 4.8 میلیون دلار، می‌توانید از استون مارتین بخواهید که یک خودروی جدید بسازد.

نگاه کردن به این خانه زیر آب، من را به یاد صحنه اولین فیلم جیمز باند، «دکتر. نه، جایی که باند از پنجره اتاق غذاخوری که زیر آب است به بیرون نگاه می کند. دکتر نو می‌گوید: «دو میلیون دلار، این چیزی است که همه می‌خواهند بدانند، چقدر هزینه دارد، دو میلیون دلار،» و منظره به خوبی نمای پنجره‌های اتاق خواب این خانه نیست.

تاریخ یک راننده فراری حتی تحت تاثیر قرار می‌گیرد و احتمالاً به ظاهر گیج‌کننده‌ای که از دیدن شما در بی‌صدا با یک سوم سرعت صوت زوم می‌کنید، می‌خندد. درست است، احتمالاً باید بعد از یک بار دویدن لاستیک ها را تعویض کنید، اما این یک خیال است، پس چه کسی اهمیت می دهد؟

5. Aurora-3C Personal Submersible

ریماک نورا 0 تا 60 را در 1.85 ثانیه انجام می دهد – تقریباً یک ثانیه سریعتر از سریع ترین تسلا، که اصلاً افتضاح نیست.

ماشین‌های فیلم هرگز قرار نبود رانده شوند، و DB5 اصلی برای داشتن یک دردسر خواهد بود، اما یک ماشین جدید نسبتا قابل اعتماد خواهد بود، و تنها 25 عدد از آن‌ها ساخته خواهد شد، که باعث می‌شود هیچ یک از ما هیچ یک از آنها را نبینیم. .

تبلیغات

جستجوی تجارت الکترونیک خود را با یادگیری روز صفر افزایش دهید

بسته بندی

با حداکثر سرعت سه گره، هیچ رکورد سرعت زیر دریا را ثبت نمی کند، اما با زمان ماموریت 96 ساعته (از اکسیژن و CO استفاده می کند.2 اسکرابر)، به شما زمان زیادی می دهد تا در صورت ظاهر شدن ناگهانی همسرتان، ناپدید شوید. قیمت نسخه 460 متری 3.5 میلیون دلار است.