Apple Music Sing Karaoke Mode با اشعار بلادرنگ، نمایش دوئت اعلام شد: تمام جزئیات

اولیور شوسر، معاون Apple Music و Beats، در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «تجربه اشعار Apple Music همواره یکی از محبوب‌ترین ویژگی‌های سرویس ما است.

Apple Music Sing روز سه شنبه توسط شرکت کوپرتینویی به عنوان یک تجربه کارائوکه جدید که مستقیماً در برنامه Apple Music این شرکت ساخته می شود، معرفی شد. کاربران می‌توانند همراه با اشعار بی‌درنگ اپل موزیک آواز بخوانند و میزان صدای آواز را طوری تنظیم کنند که صدای آن‌ها قابل شنیدن‌تر باشد. به گفته اپل، حالت کارائوکه بیش از 50 “لیست پخش همراه” اختصاصی را به کاربران ارائه می دهد که دارای آهنگ های آماده کارائوکه برای انتخاب هستند، همراه با اشعار متحرک که برای حرکت در کنار آواز طراحی شده اند.

اپل می گوید بیش از 50 لیست پخش اختصاصی همراه با آهنگ های آماده کارائوکه را به کاربران ارائه می دهد که کاربران می توانند از بین آنها انتخاب کنند. به گفته این شرکت، این ویژگی همچنین از اشعار بی‌درنگ متحرکی که متحرک هستند و به ریتم آواز حرکت می‌کنند، پشتیبانی می‌کند.

این شرکت همچنین چند ویژگی دیگر را اعلام کرده است که آواز خواندن با دیگران را ساده‌تر می‌کند. این سرویس اجازه می‌دهد تا صدای پس‌زمینه به‌صورت مجزا از خواننده اصلی متحرک شود و به کاربران این امکان را می‌دهد تا خطوطی را که همزمان با آوازهای اصلی خوانده می‌شوند دنبال کنند. در همین حال، اگر کاربر بخواهد همراه با یک همراه بخواند، نمای دوتایی در دسترس خواهد بود.

ما قبلاً می دانیم که کاربران ما در سراسر جهان دوست دارند آهنگ های مورد علاقه خود را دنبال کنند، بنابراین ما می خواستیم این پیشنهاد را حتی بیشتر توسعه دهیم تا تعامل بیشتری را در مورد موسیقی از طریق آواز خواندن ایجاد کنیم. این واقعاً بسیار سرگرم کننده است، مشتریان ما آن را دوست خواهند داشت.”

به گفته این شرکت، Apple Music Sing اواخر این ماه در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. این در “همه مدل های سازگار” آیفون و آی پد کار خواهد کرد. به گفته اپل، اگر کاربران بخواهند این ویژگی را در Apple TV امتحان کنند، باید از Apple TV 4K استفاده کنند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع