BTC، ETH Grab سود، بیشتر ارزهای دیجیتال در میان نوسانات بازار افزایش می یابد

Binance USD، USD Coin و Tether، همگی با ضرر مواجه شدند.

ارزش بازار جهانی کریپتو در 24 ساعت گذشته 1.93 درصد افزایش یافت. در حال حاضر، بر اساس CoinMarketCap، ارزش بخش کریپتو جهانی 838.91 میلیارد دلار (تقریباً 6855465 کرور) است. علیرغم نوسانات بازار، بازیکنان کریپتو تمام امید خود را از دست نداده اند.

در مورد ارزهای دیجیتال زیان ده، استیبل کوین ها به لیست راه یافتند.

ارزش اتر نیز پس از ثبت سود BTC افزایش یافت. ETH با سود 3.21 درصدی 1198 دلار (تقریباً 97970 روپیه) معامله می شود.

علاوه بر این، لایت کوین، مونرو، بیت کوین کش و نزدیک پروتکل نیز افت ارزش را ثبت کردند.

در همین حال، مجمع جهانی اقتصاد (WEF) با شیبا اینو تماس گرفته است تا به آن بپیوندد تا سیاست‌هایی را پیرامون متاورژن تهیه کند که در سطح جهانی کار کند.


نمودارهای کلی قیمت کریپتو سود پس از باز شدن سکه های اکثریت با سبز نشان داد. بیت کوین با سود 0.67 درصدی پا به عرصه تجارت گذاشت. طبق ردیاب قیمت کریپتو توسط گجت 360، بیت کوین در حال حاضر در حدود قیمت 16677 دلار (تقریبا 13.6 میلیون روپیه) معامله می شود. حتی در صرافی‌های بین‌المللی مانند کوین‌بیس و بایننس، بیت‌کوین به نقطه قیمتی مشابه پایبند بود و رشدهای کوچکی را ثبت کرد. BTC حداقل در دو هفته گذشته نتوانسته از قیمت 16000 دلاری (تقریباً 13 میلیون روپیه) خارج شود.

به عنوان مثال، صرافی هندی CoinSwitch Kuber، پلتفرم معاملاتی چند صرافی جدید خود را راه‌اندازی کرد که هدف آن این است که به کاربران اجازه دهد تا دارایی‌های کریپتو را به ارز محلی در چندین صرافی با یک ورود واحد معامله کنند.

دسته ای از آلتکوین ها همراه با بیت کوین و اتریوم سود ثبت کردند. اینها عبارتند از بایننس کوین، ریپل، کاردانو، پولیگون، پولکادوت و سولانا.

کریپتوکارنسی یک ارز دیجیتال غیرقانونی است، نه یک ارز قانونی و در معرض خطرات بازار است. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به معنای توصیه مالی، مشاوره تجاری یا هر گونه توصیه یا توصیه دیگری نیست که توسط NDTV ارائه یا تأیید شده است. NDTV مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از هر گونه سرمایه گذاری بر اساس توصیه ها، پیش بینی ها یا سایر اطلاعات موجود در مقاله ندارد.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع