Cardano سال آینده استیبل کوین الگوریتمی خود را با نام “Djed” راه اندازی می کند

قبل از اینکه Djed به صورت زنده پخش شود، باید مجموعه ای از بررسی ها و تست های استرس فنی دقیق را پاک کند. استیبل کوین به دلار آمریکا متصل خواهد شد. از ADA و SHEN به عنوان ارزهای دیجیتال ذخیره استفاده خواهد کرد.

“رویدادهای اخیر بازار دوباره ثابت کرد که ما به پناهگاهی امن در برابر نوسانات نیاز داریم و Djed به عنوان این پناهگاه امن در شبکه Cardano عمل خواهد کرد. ما نه تنها به یک استیبل کوین نیاز داریم، بلکه به یک استیبل کوین نیاز داریم که غیرمتمرکز باشد و دارای ذخایر اثبات شده باشد.

این بلاک چین در مجموع بیش از 50 میلیون تراکنش را پردازش کرده است و توسعه دهندگان در حال ساخت 1100 پروژه با استفاده از بلاک چین هستند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

همانطور که امروز است، کاردانو در حال حاضر پیشرفت قابل توجهی داشته است. بیش از 3200 اسکریپت Plutus (زبان قرارداد هوشمند بومی مورد استفاده در Cardano) در بلاک چین وجود دارد.

در سپتامبر 2022، بالاخره ارتقاء Vasil Cardano به صورت زنده آغاز شد. هارد فورک برای کمک به بهبود مقیاس پذیری اکوسیستم و ظرفیت عملیات عمومی تراکنش طراحی شده است.

کاردانو برای راه‌اندازی یک استیبل کوین الگوریتمی در سال 2023 آماده شده است که بیش از حد توسط وثیقه‌های رمزنگاری پشتیبانی می‌شود. بلاک چین اثبات کار (PoW) با COTI همکاری کرده است تا این استیبل کوین «بیش از وثیقه» را راه اندازی کند. COTI یک پروتکل لایه 1 است که زیرساخت اصلی بلاک چین را فراهم می کند. نام این استیبل کوین “Djed” تعیین شده است و تخمین زده می شود که در حدود ژانویه 2023 در شبکه اصلی ارائه شده توسط COTI فعال شود.

استیبل کوین با شرکای منتخب و صرافی های غیرمتمرکز (DEX) یکپارچه خواهد شد. این به کاربران برای ارائه نقدینگی از طریق Djed پاداش می دهد.

بلاک چین کاردانو که در سال 2017 راه اندازی شد، می تواند برای ایجاد قراردادهای هوشمند، برنامه های کاربردی غیرمتمرکز و پروتکل ها استفاده شود. ارز دیجیتال ADA بومی آن در CoinMarketCap با ارزش بازار فعلی 10.3 میلیارد دلار (تقریباً 84888 کرور) در رتبه هشتم قرار دارد.