CCI ادعاهای گوگل مبنی بر “کپی پیست” فرمان ضد تراست اتحادیه اروپا در اندروید را رد کرد

این اظهارات در جلسه دادگاه عالی هند بیان شد، جایی که گوگل به دنبال مسدود کردن حکم CCI است.

گوگل در پرونده های حقوقی خود که توسط رویترز مشاهده شده است، استدلال کرده بود که واحد تحقیقات CCI “به طور گسترده ای از تصمیم کمیسیون اروپا کپی پیست شده است، و شواهدی را از اروپا به کار گرفته است که در هند بررسی نشده اند”.

گوگل گفت: «بیش از 50 مورد کپی پیست وجود دارد که در برخی موارد «کلمه به کلمه» است. کمیسیون اروپا به درخواست برای اظهار نظر درباره این ادعا پاسخی نداده است.

© تامسون رویترز 2023


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

کمیسیون رقابت هند روز پنجشنبه ادعاهای گوگل مبنی بر اینکه بازرسان بخش هایی از یک حکم اروپایی علیه این شرکت آمریکایی را به دلیل سوء استفاده از تسلط بر پلتفرم اندروید خود “کپی پیست” کرده اند، رد کرد.

N Venkataraman، وکیل دولتی که نماینده کمیسیون رقابت هند (CCI) است، به دادگاه عالی گفت: “ما برش، کپی و چسباندن نکرده ایم.”

در طول جلسه دادرسی روز پنجشنبه، وکیل گوگل بارها قضات را تحت فشار قرار داد تا حکم CCI را متوقف کنند و گفت که این حکم طرفدار رقابت است و از موقعیت خود در بازار سوء استفاده نمی کند. داوران هنوز تصمیمی نگرفته اند.

CCI گوگل را 161 میلیون دلار (تقریبا 1300 کرور روپیه) متعلق به آلفابت را به دلیل سوء استفاده از موقعیت غالب خود در اندروید، که قدرت 97 درصد گوشی‌های هوشمند در هند را تامین می‌کند، جریمه کرد و از آن خواست تا محدودیت‌های اعمال شده بر روی سازندگان گوشی‌های هوشمند را در رابطه با پیش‌نصب تغییر دهد. برنامه ها

گوگل این دستورالعمل را به چالش کشیده و گفته بود که به مصرف کنندگان و همچنین تجارت آن آسیب می رساند و هشدار داده بود که در صورت اجرای اقدامات گسترده، رشد اکوسیستم اندروید متوقف خواهد شد.