CES 2023: ال‌جی از نمایشگرهای OLED تاشو جدید رونمایی می‌کند

همچنین از نمایشگرهای خودرویی با فناوری‌های اختصاصی کلیدی مانند P-OLED و LCD سیلیکون پلی کریستالی با دمای پایین (LTPS) رونمایی خواهد کرد. یکی از این فناوری های صفحه نمایش، صفحه نمایش 34 اینچی P-OLED است که به گفته این شرکت، بزرگترین P-OLED خودرو در جهان است. ساختاری ارگونومیک دارد که گفته می شود دید واضحی از داشبورد و سیستم ناوبری در اختیار راننده قرار می دهد.

ال‌جی نمایشگر 17 اینچی OLED تاشو را معرفی کرد که می‌تواند تا حدودی شبیه به ASUS Zenbook 17 Fold OLED باشد. [Review] از نظر مورد استفاده صفحه نمایش OLED تاشو ال جی می تواند به عنوان یک تبلت 17 اینچی استفاده شود و همچنین می توان آن را به نصف تا کرد تا به یک لپ تاپ مانند لپ تاپ تبدیل شود. این شرکت ادعا می کند که صفحه نمایش تاشو آن در نقطه تا شدن بدون چین و چروک است. همچنین از قلم های لمسی و هوشمند پشتیبانی می کند.

این شرکت همچنین تایید کرده است که از یک OLED جمع و جور 8 اینچی تاشو 360 درجه رونمایی می کند که دستگاه را قادر می سازد تا از هر دو طرف تا شود. با توجه به مکانیزم تاشو 360 درجه، کاربران می توانند صفحه نمایش را تا کنند و با توجه به وظیفه خود، فرم های مختلف را انتخاب کنند. ال جی ادعا کرد که نمایشگر تاشو 360 درجه برای مقاومت در برابر مکانیسم تا شدن و باز شدن بیش از 200000 بار آزمایش شده است.

جدیدترین‌های نمایشگاه Consumer Electronics را در Gadgets 360 در مرکز CES 2023 ما مشاهده کنید.منبع

ال جی همچنین قرار است یک نمایشگر هد آپ (HUD) مبتنی بر ال سی دی LTPS را معرفی کند که حداکثر روشنایی آن 5000 نیت است. این شرکت همچنین عرضه تلویزیون‌های OLED جدید خود را تأیید کرده است که شامل تلویزیون‌های هوشمند ال‌جی Z3، G3 و C3 OLED تحت سری evo می‌شود.

نمایشگاه Consumer Electronics (CES) 2023 بین 5 تا 8 ژانویه در لاس وگاس میزبانی خواهد شد. در رویداد جهانی فناوری سالانه، ال‌جی تایید کرده است که از فناوری‌های جدید OLED رونمایی می‌کند. ال‌جی گفت که فناوری‌های نمایشگر آن زندگی مردم را با موضوع «همیشه روشن» لذت‌بخش‌تر می‌کند. بخش نمایشگر آن نیز تایید کرده است که از کسب و کار سفارش به سفارش خود با معرفی راه حل های نمایشگر OLED با اندازه کوچک تا متوسط ​​و خودرو، از جمله نمایشگرهای OLED تاشو، رونمایی می کند.