ChatGPT مقالاتی در مورد قانون اساسی، مالیات، گذراندن امتحانات در دانشکده حقوق ایالات متحده می نویسد.

در حالی که این برای یک قبولی کافی بود، ربات در اکثر دروس نزدیک به انتهای کلاس بود و در سؤالات چند گزینه‌ای مربوط به ریاضیات «بمب» می‌کرد.

جاناتان چوی، استاد دانشکده حقوق دانشگاه مینه‌سوتا، آزمون مشابهی را به ChatGPT داد که دانش‌آموزان با آن روبه‌رو شدند، که شامل 95 سؤال چند گزینه‌ای و 12 سؤال مقاله بود.

نتایج به قدری خوب بوده است که مربیان هشدار داده اند که می تواند به تقلب گسترده منجر شود و حتی نشان دهنده پایان روش های سنتی تدریس در کلاس درس باشد.

مقامات نیویورک و سایر حوزه های قضایی استفاده از ChatGPT را در مدارس ممنوع کرده اند، اما چوی پیشنهاد کرد که این می تواند یک کمک آموزشی ارزشمند باشد.

او در توییتر نوشت: «به طور کلی، ChatGPT یک دانشجوی حقوق عالی نبود که به تنهایی بازی کند.

اما ما انتظار داریم که همکاری با انسان‌ها، مدل‌های زبانی مانند ChatGPT برای دانشجویان حقوقی که در امتحانات شرکت می‌کنند و وکلای حرفه‌ای بسیار مفید باشد.»

چوی نوشت: “(آنها) قوز داشتند و قوز آنها درست بود، زیرا ChatGPT دستور زبان کاملی داشت و تا حدی تکراری بود.”


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

و با کم اهمیت جلوه دادن احتمال تقلب، او در پاسخ به یکی دیگر از کاربران توییتر نوشت که از هر سه نشانگر، دو نشانگر کاغذ نوشته شده با ربات را دیده اند.

یک ربات چت با مجموعه‌ای از داده‌های اینترنت، پس از نوشتن مقاله‌هایی در مورد موضوعاتی از قانون اساسی گرفته تا مالیات و جرایم، امتحانات خود را در یک دانشکده حقوق در ایالات متحده قبول کرد.

ChatGPT از OpenAI، یک شرکت آمریکایی که این هفته تزریق هنگفتی از مایکروسافت دریافت کرد، از هوش مصنوعی (AI) برای تولید جریان‌های متنی از طریق اعلان‌های ساده استفاده می‌کند.

اما این ربات “اغلب وقتی به یک مهارت اصلی در امتحانات دانشکده حقوق می‌رسید، مشکلات را تشخیص می‌داد”.

نویسندگان نوشتند: «در نوشتن مقالات، ChatGPT درک قوی از قوانین اساسی حقوقی را نشان داد و سازماندهی و ترکیب ثابتی داشت.

در مقاله‌ای با عنوان «ChatGPT به دانشکده حقوق می‌رود» که روز دوشنبه منتشر شد، او و همکارانش گزارش دادند که ربات به طور کلی C+ را کسب کرده است.

دانش آموز بزرگی نیست