EdTech Study Game Approach Aces Med School Test Curve

«اینطوری شروع کردیم. او گفت که این نطفه ای برای کنار هم قرار دادن این برنامه برای کمک به افراد برای واجد شرایط بودن برای آزمون های مختلف بود.

یکی از آخرین مواردی که Rutledge-Jukes در مارس 2022 راه اندازی کرد Telecatalyst است. این برنامه به طور خاص نیازهای پرسنل پزشکی در تانزانیا را که به یک برنامه جمع آوری داده ها و سلامت از راه دور نیاز دارند، پر می کند.

پیشرفت در فناوری آموزشی یا EdTech از تغییر رویکرد در پی کاستی ها ناشی می شود. فن‌آوری آموزشی نوآورانه می‌تواند ابزارهای موجود را تطبیق دهد یا ابزار جدیدی ایجاد کند تا به افراد کمک کند تا موانع یادگیری را طی کنند.

ماموریت KOTC، همانطور که بنیانگذار آن می بیند، ساده است: تبدیل استرس دانش آموزان به موفقیت. به این ترتیب دانش آموز امروز به حرفه ای فردا تبدیل می شود.

حل یک بحران ملی پزشکی

به عنوان مثال، اصطلاحات رویه فعلی (CPT) بهبود تجربه بیمار با ارائه دهندگان پزشکی در کنار تخت را هدف قرار می دهد. تیمی از دانشجویان پیش‌پزشکی فناوری بصری خود را برای محدود کردن موانع برای بیماران در بحث در مورد مسائل مالی درگیر در تصمیم‌های حیاتی پزشکی طراحی کردند.

این فلسفه در مسیر تربیتی او مشهود است. راتلج جوکس به عنوان یک رشته روانشناسی، روش های یادگیری مختلف را مورد تحقیق قرار داد. تحقیقات او در درجه اول از بازی های ویدیویی برای یادگیری مهارت های مشروع مانند هماهنگی چشم و دست، استراتژی، تفکر انتقادی و بسیاری موارد دیگر استفاده کرد.

من خودم را از این نظر یک بنیانگذار فنی می دانم. نه فقط فنی در بخش محتوا، بلکه فنی در نوع توسعه.» او پیشنهاد داد.

در این بازی مطالعه MCAT یکپارچه، حدود 7000 سؤال به شش دسته تقسیم شده است: زیست شناسی، بیوشیمی، شیمی عمومی، شیمی آلی، فیزیک و علوم رفتاری.

با این حال، قبل از ورود به دانشکده پزشکی، او مسیری غیرمنتظره را طی کرد تا از مهارت های علمی خود به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار استفاده کند. Rutledge-Jukes از طراحی استراتژی های آموزشی برای افراد مبتلا به نارساخوانی به ایجاد مجموعه ای از برنامه های آماده سازی امتحان برای متقاضیان دانشکده پزشکی گذر کرد.

برنامه‌های آموزشی می‌توانند برای مدت طولانی بدون به‌روزرسانی باقی بمانند. یا بر تاکتیک‌های یادگیری تکیه دارند، که پیشرفت را به محدودیت‌های آموزش تا آزمون محدود می‌کند. Rutledge-Jukes خاطرنشان کرد: «این باعث می‌شود کاربران ناامیدتر شوند تا چیز دیگری را امتحان کنند.

ساخت تله موش بهتر

تبلیغات

با NICE Enlighten XO سریع خود سرویس هوشمند بسازید

KOTC سایر محصولات خودآموز را تقلید نمی کند و بر اساس تفکر برنامه یادگیری معمولی نیست.

او پس از فارغ التحصیلی از کالج، ابزارهایی را برای یادگیری کودکان مبتلا به نارساخوانی طراحی کرد. این تلاش شامل ایجاد ابزارهای لمسی برای دانش آموزان جوان برای درک و حفظ اطلاعات بهتر بود.

مزیت دیگر KOTC بخش نظرات در مورد سؤالات فردی است که افراد می توانند منطق خود را توضیح دهند. آمادگی آزمون به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا هنگام گذراندن برنامه، سایر کاربران را برای مقایسه نمرات بخش به بخش به چالش بکشند.

هدف مستمر KOTC کمک به دانش آموزان و متخصصان مراقبت های بهداشتی سطح ابتدایی است که دانش خود را افزایش دهند. همچنین در حال حاضر نیازهای پزشکان از قبل تاسیس شده را برطرف می کند. این دسته‌بندی‌های دیگر برنامه‌ها به طیف گسترده‌تری از محتوا می‌پردازند و حوزه‌های حرفه‌ای خاصی را که عمدتاً به علوم پزشکی مرتبط هستند، هدف قرار می‌دهند.

انجمن کالج‌های پزشکی آمریکا (AAMC) در گزارش خود که در ژوئن 2021 منتشر شد، پیش‌بینی کرد که ایالات متحده با کمبود 37800 پزشک – و 124000 پزشک در طی 12 سال – مواجه خواهد شد. جلوگیری از “بازی تمام” برای امیدواران پزشک.


راتلج جوکس گفت: “من فکر می کنم یادگیری مبتنی بر شایستگی آینده آموزش است.” “هنگامی که پایه ها را داشته باشید، این چک باکس ها را انتخاب می کند.”

“این بیشتر مربوط به گیمیفیکیشن است، اما ما همچنین مسابقات ماهانه بین مدارس داریم. به عنوان مثال، ما هر ماه مارس، مارس Madness را تقلید می‌کنیم، اما این کار را با مدارسی از سراسر ایالات متحده انجام می‌دهیم و کاربران آن‌ها با آنها بهبود خواهند یافت.»

پوشش تمامی پایه ها

برنامه King of the Curve از عناصر مبتنی بر بازی برای کمک به دانش‌آموزان برای مطالعه در آزمون ورودی دانشکده پزشکی استفاده می‌کند. از ویژگی های آن می توان به بانک سوالات تطبیقی، حالت مرور، حالت بی پایان، حالت زمان بندی شده و حالت چند نفره اشاره کرد. (تصاویر با حسن نیت از پادشاه منحنی)


ما اساساً همه سؤالات را در ابتدا از روی کاربر حذف می کنیم. ما قادریم محصول را در اختیار افرادی قرار دهیم که مطلقاً توانایی پرداخت اشتراک را ندارند. آنها هنوز هم می توانند از آن استفاده کنند و همچنان می توانند به طور موثر آماده شوند.»
منبع

Rutledge-Jukes اظهار داشت که 60 درصد از افرادی که برای دانشکده پزشکی اقدام می کنند پذیرفته نمی شوند. متقاضیان در صورت کسب امتیاز بالای 510 در MCAT سه برابر بیشتر احتمال دارد در دانشکده پزشکی شرکت کنند و این تنها بخشی از برنامه دانشکده پزشکی است که استاندارد شده است.

طبق گفته Rutledge-Jukes، این شرکت قصد دارد به دو حوزه آمادگی آزمون آکادمیک پرفشار دیگر گسترش یابد: LSAT برای داوطلبان دانشکده حقوق و آزمون ورودی لیسانس حسابداری (BAcc).

به گفته توسعه‌دهنده، داوطلبان مدرسه پزشکی گزینه‌های کمی دارند به‌جز پرداخت شهریه بالای مربوط به شرکت در آزمون استاندارد صنعتی یا استخدام معلمان.

KOTC بر روی تصویر کلی EdTech ساخته شده است، از جمله عناصری از زمینه های یادگیری تطبیقی. یادگیری مبتنی بر شایستگی نیز یک عنصر مهم است.

تیم توسعه KOTC متشکل از افرادی است که فرآیند تست MCAT را به خوبی می شناسند. برای استخدام باید در صدک 99 امتیاز گرفته باشند.

طرح های توسعه

او افزود، اما افزودنی‌ها به دانش‌آموزان اجازه می‌دهند تا اثربخشی خود را با صفر کردن بخش‌های خاصی از آزمون به حداکثر برسانند. این برنامه ویدیوهایی را برای تماشا توصیه می کند و بر اساس دقت پاسخ ها، دانش آموزان را به بخش های خاصی از راهنمای مطالعه راهنمایی می کند.

برنامه بازی سازی King of the Curve برای مطالعه MCAT

فهرست دوره ابتدایی شامل آزمون های پذیرش دانشکده پزشکی برای آزمون پرستاری (NCLEX)، آزمون پذیرش دستیار پزشک ارشد آزمون (PA-CAT) و آزمون ثبت شده متخصص تغذیه (RDE) است.


Rutledge-Jukes KOTC را در سال 2020 با تمرکز بر آماده سازی دانش آموزان برای آزمون ورودی دانشکده پزشکی که به عنوان آزمون پذیرش کالج پزشکی یا MCAT شناخته می شود، آغاز کرد. آمادگی آزمون برای ورود به دانشکده های پزشکی نقطه شروع منطقی برای اولین برنامه آموزشی شرکت او بود. توسعه دهنده قبلاً در محتوای آن کاملاً آشنا بود.

او اکثر برنامه‌های اولیه را ساخت و برنامه‌نویسی اپلیکیشن را پس از تعطیلی همه‌گیر آموزش داد. او پروژه KOTC را با کمک دو بنیانگذار و یک سرمایه گذار فرشته آغاز کرد. یکی از کارهای اولیه او در حال حاضر، حتی در دوران تحصیل در دانشکده پزشکی، هدایت تیم است.