Fire-Bott Ninja Call Pro Plus با تماس بلوتوث، نمایشگر 1.83 اینچی در هند راه اندازی شد: جزئیات

Fire-Boltt Ninja Call Pro Plus، جدیدترین ساعت هوشمند این شرکت هندی فروش خود را در هند آغاز کرده است. این پوشیدنی دارای صفحه نمایش 1.83 اینچی HD است و قابلیت تماس بلوتوثی دارد. Ninja Call Pro Plus از بیش از 100 حالت ورزشی و معیارهای ردیابی سلامت مانند ضربان قلب و SpO2 پشتیبانی می کند. Ninja Call Pro Plus همچنین دارای بازی های داخلی دستیار صوتی هوش مصنوعی و اعلان های هوشمند است. ساعت هوشمند Fire-Bott دارای رتبه IP67 مقاوم در برابر آب و گرد و غبار است. این شرکت ادعا کرده است که عمر باتری 6 روز با استفاده معمول و 15 روز در حالت آماده به کار برای این ابزار پوشیدنی است.

قیمت Fire-Bott Ninja Call Pro Plus در هند

Ninja Call Pro Plus از Fire-Boltt از بیش از 100 حالت ورزشی پشتیبانی می کند و دارای چندین ردیاب سلامت از جمله یادآوری آب نوشیدنی، مراقبت های بهداشتی زنان، ردیاب ضربان قلب، ردیاب بی تحرک، نظارت بر خواب و SpO2 و غیره است.

Fire-Boltt Ninja Call Pro Plus دارای صفحه نمایش 1.83 اینچی HD با رزولوشن 240 در 284 پیکسل است. این ساعت هوشمند دارای ویژگی تماس بلوتوثی است که به کاربران امکان می‌دهد مستقیماً از ابزار پوشیدنی تماس تلفنی برقرار کرده و دریافت کنند. ساعت هوشمند این شرکت هندی همچنین دارای دستیار صوتی داخلی است.

همچنین اعلان های هوشمند ارائه می دهد و ویژگی هایی مانند کنترل دوربین، کنترل موسیقی و به روز رسانی آب و هوا را دریافت می کند. Fire-Bolt Ninja Call Pro Plus همچنین دارای بازی های داخلی است و دارای استاندارد IP67 مقاوم در برابر گرد و غبار و آب است.

علاوه بر این، این شرکت هندی همچنین ادعا می کند که در حالت استفاده معمولی، باتری تا 6 روز عمر می کند. Fire-Bott Ninja Call Pro Plus همچنین ادعا می کند که با یک بار شارژ 15 روز در حالت آماده به کار است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

Fire-Bott Ninja Call Pro Plus در پنج رنگ مشکی، مشکی طلایی، خاکستری، صورتی و آبی دریایی عرضه می شود.

مشخصات Fire-Bott Ninja Call Pro Plus

Fire-Bott Ninja Call Pro Plus با قیمت روپیه به فروش می رسد. 1999 از طریق وب سایت رسمی Fire-Bott و همچنین از طریق آمازون هند.