Gen-AI و زمزمه انسان رایانه ای متعاقب آن

تبلیغات

با NICE Enlighten XO سریع خود سرویس هوشمند بسازید

به طور سنتی، “نجواگر” به کسی اطلاق می شود که می داند چگونه با یک حیوان بهترین کار را انجام دهد و ارتباط برقرار کند. آنها دانشمندی هستند که به نظر می رسد می توانند به سر حیواناتی که با آنها کار می کنند نفوذ کنند و حیواناتی را تربیت کنند که غیرقابل آموزش به نظر می رسند.

بیایید این هفته در مورد آن تکامل صحبت کنیم. سپس با محصول هفته خود پایان می دهیم، صفحه کلید مکانیکی جدیدی که امتحان کردم و برای بی نقص بودن فقط به یک چیز دیگر نیاز دارد.

پیوند Gen-AI به انسان

برخلاف حیواناتی که سوء استفاده، سلامتی یا مشکلات روانی دارند که باعث ترس از انسان می شود، هوش مصنوعی مولد نسبتاً پایدار خواهد بود، اگرچه بسته به برنامه ریزی آنها بسیار متفاوت خواهد بود.


کیبورد Das 6 Professional

Das Keyboard 6 Pro دارای یک دکمه خواب مفید است که، اگر حس کاربر را ندارید (ویژگی که وقتی رایانه شخصی شما را از آن دور می‌شوید به حالت تعلیق در می‌آید)، راهی عالی برای اطمینان از این کار بچه‌ها یا همکارانتان است. اگر میزتان را ترک می‌کنید، با وسایلتان به هم نخورید.

من پرتاب کلید طولانی‌تر، لمس محکم و این واقعیت را دوست دارم که صفحه‌کلیدهای مکانیکی بیشتر از همتایان ارزان‌قیمت‌شان دوام می‌آورند.

Gen-AI اخیراً اخبار را منتشر کرده است و وعده داده است که محاسبات را تغییر دهد. ChatGPT ستاره فعلی این دسته است، اما گوگل در حال ایجاد یک رقیب است زیرا ChatGPT آنها را ترسانده است. آنها به سختی تنها هستند.

کامپیوترها در شرف اجتماعی شدن هستند. ما هنوز برای این کار اصلا آماده نیستیم.

اگر مثل من زیاد بنویسید، هیچ چیز مثل یک صفحه کلید عالی نیست. برای من، یک صفحه کلید مکانیکی به مراتب بهتر از کیبوردهای ارزان‌تر و شبیه چیکلت در اکثر لپ‌تاپ‌ها و رایانه‌های شخصی رومیزی است.

تا زمانی که این تکامل به حد بحرانی برسد، زمانی که رایانه‌ها می‌توانند به طور کامل به عنوان همتا با انسان عمل کنند – احتمالاً با توجه به اینکه سرعت ماشین‌ها هزاران قدر از تکامل فراتر می‌رود، احتمالاً با عجله از کنار ما عبور می‌کنند – ما به مهارت‌های نجواگر هوش مصنوعی نیاز خواهیم داشت. این بسیار شبیه نیاز امروزی برای افرادی است که می دانند چگونه با کامپیوتر به بهترین شکل کار کنند یا منطق بولی را یاد گرفته اند تا کارآمدتر با موتورهای جستجو کار کنند.

مرحله نهایی توسعه هوش مصنوعی مولد، ایجاد نجواهای انسانی مبتنی بر هوش مصنوعی خواهد بود. این هوش مصنوعی ها به صراحت آموزش دیده اند تا بدانند انسان ها چه می خواهند. روش‌های منحصربه‌فرد آن‌ها برای برقراری ارتباط، چه به‌صورت کلامی و چه غیرکلامی، می‌تواند انسان‌ها را برای انجام وظیفه مورد نیاز یعنی تفکر کامل از طریق درخواست‌هایشان – اغلب با ارائه بازخورد شبیه‌سازی و دیدگاه تاریخی برای جلوگیری از اشتباهاتی که در غیر این صورت رخ می‌دهد – برانگیزد یا دستکاری کند. و کیفیت فرآیند کلی را افزایش دهد.

اعتبار تصویر: صفحه کلید Das


این صفحه کلید برای دفتر، خانه یا محل کار است. دارای کلیدهای روشن (با سوئیچ روشن و خاموش) است که در هنگام کار در شب مفید است، و همچنین تمام کنترل های رسانه ای.

با توجه به اینکه می‌توانند از طریق انتقال دانش دیجیتالی آموزش ببینند، این هوش مصنوعی‌های نجواکننده انسان می‌توانند مقیاس شوند و می‌توانند پل بین افراد و ماشین‌ها را تکمیل کنند و در نهایت نگاهی به پتانسیل کامل برای هم افزایی واقعی انسان و هوش مصنوعی ارائه دهند.

بسته بندی