Gen-AI و زمزمه انسان رایانه ای متعاقب آن

یک صفحه کلید عالی به بهره وری کمک می کند، اشتباهات و استرس دست را کاهش می دهد و تجربه کاری دلپذیرتری ایجاد می کند. بر این اساس، Das Keyboard 6 Professional که به قیمت 199 دلار به فروش می رسد، محصول هفته من است.

کامپیوترها در شرف اجتماعی شدن هستند. ما هنوز برای این کار اصلا آماده نیستیم.

زمزمه های هوش مصنوعی پل ارتباطی بین هوش مصنوعی مولد و کاربر انسانی خواهد بود. نجواکننده آنچه را که هوش مصنوعی باید بشنود می‌فهمد و بهتر می‌تواند آنچه را که می‌خواهد به دستوری تبدیل کند که هوش مصنوعی را به طور مؤثرتری برای انجام کار هدایت کند. مقیاس فوراً به یک مشکل تبدیل می‌شود، زیرا مانند نجواکنندگان حیوانات، نجواکنندگان هوش مصنوعی در ابتدا کمیاب و به سختی شناسایی می‌شوند.

نجواهای انسانی مبتنی بر هوش مصنوعی

نظرات بیان شده در این مقاله متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات شبکه خبری ECT نیست.منبع

آن‌ها از روش‌های کلامی و غیرکلامی استفاده می‌کنند که برای کسانی که آنها را تماشا می‌کنند مانند جادو به نظر می‌رسد و با حیواناتی که برای صاحبان آن غیرممکن به نظر می‌رسید پیوند اعتمادی ایجاد می‌کنند و نجواکننده می‌تواند در پایان فرآیند این پیوند را به صاحبان منتقل کند.

بیایید این هفته در مورد آن تکامل صحبت کنیم. سپس با محصول هفته خود پایان می دهیم، صفحه کلید مکانیکی جدیدی که امتحان کردم و برای بی نقص بودن فقط به یک چیز دیگر نیاز دارد.

پیوند Gen-AI به انسان

درست مانند ما که هوش مصنوعی مولد ایجاد کرده‌ایم و آن را بر روی مواد آموزش داده‌ایم تا بتوانیم انواع مختلفی از وظایف را به انجام برسانیم، گلوگاه این است که مردم ارتباطات‌رسان خوبی نیستند. از آنجایی که هوش مصنوعی مولد می تواند با سرعت ماشین پیشرفت کند و در طول زمان ثبات پیدا کند، این جنبه انسانی این مشکل است که به کار بیشتری نیاز دارد.

با این حال، درک اینکه چگونه آنها را به سمت نتیجه دلخواه هدایت کنیم، کمتر دشوار نخواهد بود، زیرا برخلاف حیوانات، از هوش مصنوعی می‌خواهیم کارهای بسیار پیچیده‌تری از نشستن، ماندن یا آمدن به ما را انجام دهند. ما از هوش مصنوعی می خواهیم که اسکریپت، مقاله و رمان بنویسند، محصولات جدید بسازند و دستورات نظامی را اجرا کنند.

به نظر می رسد که نجواگران واقعی به طور طبیعی به مهارت های خود می رسند. آنها متفاوت از بقیه ما سیم کشی شده اند، و بسیار شبیه به دانشوران در مناطق دیگر، من انتظار دارم که آنها اغلب با مردم ارتباط خوبی ندارند.

اگر مثل من زیاد بنویسید، هیچ چیز مثل یک صفحه کلید عالی نیست. برای من، یک صفحه کلید مکانیکی به مراتب بهتر از کیبوردهای ارزان‌تر و شبیه چیکلت در اکثر لپ‌تاپ‌ها و رایانه‌های شخصی رومیزی است.

تا زمانی که این تکامل به حد بحرانی برسد، زمانی که رایانه‌ها می‌توانند به طور کامل به عنوان همتا با انسان عمل کنند – احتمالاً با توجه به اینکه سرعت ماشین‌ها هزاران قدر از تکامل فراتر می‌رود، احتمالاً با عجله از کنار ما عبور می‌کنند – ما به مهارت‌های نجواگر هوش مصنوعی نیاز خواهیم داشت. این بسیار شبیه نیاز امروزی برای افرادی است که می دانند چگونه با کامپیوتر به بهترین شکل کار کنند یا منطق بولی را یاد گرفته اند تا کارآمدتر با موتورهای جستجو کار کنند.

Das Keyboard 6 Professional بیشتر برای نویسندگان و برنامه نویسان رایانه مناسب است تا گیمرها. با این حال، با توجه به اینکه از نظر مکانیکی ارگونومیک است، یک صفحه کلید بازی مناسب می‌سازد و می‌توانید صدای رایانه شخصی خود را با یک نوک ولوم مناسب روی دستگاه کنترل کنید. با این حال، تخته های بهتری برای بازی وجود دارد که دیدنی تر به نظر می رسند.

در حالی که نگرانی‌های زیادی در مورد این فناوری وجود دارد که مشاغل را از انسان‌ها دور می‌کند، انواع مشاغلی که عمدتاً حذف می‌شود، حداقل در ابتدا، مشاغلی هستند که مردم اغلب انجام آن‌ها را دوست ندارند.

در ابتدا متوجه شدم که کلیدها کمی چسبناک هستند، اما در 15 دقیقه اول پاک شد، و اکنون این صفحه کلیدی است که برای بیشتر کارهایم استفاده می کنم. فقط ای کاش دکمه بی صدا میکروفون داشت.

علاوه بر این، این بخشی از تکامل پیش‌بینی‌شده رایانه‌ها از ماشین‌حساب‌های شکوهمند به چیزی شبیه همتایان کار است و پویایی حیاتی را تغییر می‌دهد. به جای اینکه مردم مجبور باشند نحوه کار با رایانه را بیاموزند، رایانه های مبتنی بر هوش مصنوعی مولد به طور فزاینده ای نحوه کار با انسان ها را یاد می گیرند.

مرحله نهایی توسعه هوش مصنوعی مولد، ایجاد نجواهای انسانی مبتنی بر هوش مصنوعی خواهد بود. این هوش مصنوعی ها به صراحت آموزش دیده اند تا بدانند انسان ها چه می خواهند. روش‌های منحصربه‌فرد آن‌ها برای برقراری ارتباط، چه به‌صورت کلامی و چه غیرکلامی، می‌تواند انسان‌ها را برای انجام وظیفه مورد نیاز یعنی تفکر کامل از طریق درخواست‌هایشان – اغلب با ارائه بازخورد شبیه‌سازی و دیدگاه تاریخی برای جلوگیری از اشتباهاتی که در غیر این صورت رخ می‌دهد – برانگیزد یا دستکاری کند. و کیفیت فرآیند کلی را افزایش دهد.

ما همچنین می دانیم که هوش مصنوعی مولد در حال حاضر فاقد همدلی است، اگرچه کسانی هستند که نه تنها این مشکل را برطرف می کنند بلکه از آنها برای آموزش همدلی به انسان ها استفاده می کنند. همانطور که کسانی که در IT کار کرده‌اند می‌دانند، امروز مشکل بزرگ هوش مصنوعی مولد این است که کاربران نمی‌دانند چه می‌خواهند، بنابراین نمی‌توانند به خوبی درخواستی را صادر کنند که یک هوش مصنوعی مولد بتواند به طور موثر آن را اجرا کند.

کسانی که در ابتدا با این فناوری بهترین کار را انجام می دهند، آن را پذیرفته و یاد می گیرند، دقیقاً مانند کسانی که قبلاً مین فریم، رایانه های شخصی و منطق بولی را پذیرفته و یاد گرفته اند.

این در دو نسخه ارائه می شود: یکی با سوئیچ های نرم تر و دیگری که من دریافت کردم که کمی کلیک تر است. من نسخه کلیکی را دوست دارم، اما اگر در یک اداره هستید، ممکن است همکارانتان ترجیح دهند که انتخاب آرام‌تری داشته باشید.

با توجه به اینکه می‌توانند از طریق انتقال دانش دیجیتالی آموزش ببینند، این هوش مصنوعی‌های نجواکننده انسان می‌توانند مقیاس شوند و می‌توانند پل بین افراد و ماشین‌ها را تکمیل کنند و در نهایت نگاهی به پتانسیل کامل برای هم افزایی واقعی انسان و هوش مصنوعی ارائه دهند.

بسته بندی

Das Keyboard 6 Pro دارای یک دکمه خواب مفید است که، اگر حس کاربر را ندارید (ویژگی که وقتی رایانه شخصی شما را از آن دور می‌شوید به حالت تعلیق در می‌آید)، راهی عالی برای اطمینان از این کار بچه‌ها یا همکارانتان است. اگر میزتان را ترک می‌کنید، با وسایلتان به هم نخورید.

این صفحه کلید برای دفتر، خانه یا محل کار است. دارای کلیدهای روشن (با سوئیچ روشن و خاموش) است که در هنگام کار در شب مفید است، و همچنین تمام کنترل های رسانه ای.

اعتبار تصویر: صفحه کلید Das


ما باید ببینیم که زمزمه‌کنندگان هوش مصنوعی در ابتدا به‌عنوان پلی بین این هوش‌مصنوعی‌ها و افرادی که هنوز یاد نگرفته‌اند چگونه به درخواست‌هایشان فکر کنند و به درستی بیان کنند، ظاهر می‌شوند.

تبلیغات

با NICE Enlighten XO سریع خود سرویس هوشمند بسازید

من پرتاب کلید طولانی‌تر، لمس محکم و این واقعیت را دوست دارم که صفحه‌کلیدهای مکانیکی بیشتر از همتایان ارزان‌قیمت‌شان دوام می‌آورند.

این ابزار به عنوان یک ابزار ارتقاء انسانی به جای ابزار جایگزینی انسان، بهترین عملکرد را خواهد داشت، زیرا خلاقیت آن مشتق شده و فاقد همدلی است، به این معنی که بسیاری از کارهای غیرقابل قبول اجتماعی را عمداً بدون نظارت انجام می دهد.