Google ویژگی «همگام‌سازی برنامه‌ها با دستگاه‌ها» شبیه به iOS را برای Android: گزارش ارائه می‌کند

افرادی که از دو یا چند تلفن اندرویدی به طور همزمان استفاده می‌کنند همچنین می‌توانند همه برنامه‌های خود را که به حساب‌های Google وارد شده‌اند در همه گوشی‌ها منعکس کنند. با این حال، این ویژگی برنامه ها را در همه دستگاه های متصل به طور همزمان به روز نمی کند. کاربران باید به صورت دستی همه برنامه ها را در دستگاه های مختلف به روز کنند.

جزئیات در مورد گسترش گسترده تر این ویژگی، از جمله جدول زمانی، نامشخص است. فعلاً منتظر تأیید این ویژگی از طرف Google نیز هستیم.

اپل در حال حاضر این قابلیت را در اختیار کاربران iOS قرار داده است. به‌طور پیش‌فرض، همه دستگاه‌هایی که به یک شناسه اپل متصل هستند، در آیفون‌ها، آی‌پدها، مک‌بوک‌ها و اپل واچ‌ها همگام‌سازی می‌شوند.


Oppo Find N2 Flip که به تازگی راه اندازی شده است، اولین گوشی تاشوی این شرکت است که در هند معرفی شده است. اما آیا آن چیزی که برای رقابت با Samsung Galaxy Z Flip 4 لازم است را دارد؟ ما در این مورد در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع طبق گزارش‌ها، گوگل شروع به ارائه یک ویژگی شبیه به iOS برای ساده‌سازی استفاده از چند دستگاه برای کاربران اکوسیستم اندروید کرده است. اکنون گفته می‌شود گزینه جدیدی با عنوان «همگام‌سازی برنامه‌ها با دستگاه‌ها» در بخش «مدیریت برنامه‌ها و دستگاه» Google PlayStore منتشر شده است. انتظار می‌رود این گزینه به کاربران اندروید اجازه دهد برنامه‌ها را روی همه دستگاه‌هایی که از یک حساب Google وارد آن شده‌اند نصب کنند. هدف از انتشار این ویژگی افزایش ضریب راحتی برای کاربران دستگاه های اندرویدی مانند تلفن، تبلت و ساعت و غیره است.

گوگل به طور رسمی از عرضه این ویژگی خبر نداده است، با این حال، برخی از افراد قبلاً متوجه گزینه جدید در PlayStore شده اند. اسکرین شات هایی از همین موضوع در توییتر منتشر شده است.

ظاهراً با ضربه زدن روی این گزینه، کاربران می‌توانند تمام دستگاه‌هایی را که از حساب‌های Google خود وارد شده‌اند، ببینند. سپس می‌توانند دستگاه‌هایی را که می‌خواهند برنامه‌های تلفن خود را با آن همگام‌سازی کنند، انتخاب یا از حالت انتخاب خارج کنند.

همچنین در یادداشتی از گوگل آمده است: «برنامه‌هایی که در این دستگاه نصب می‌کنید در دستگاه‌های همگام‌سازی‌شده شما نیز نصب خواهند شد».