Google Pixel 7، Pixel 7 Pro دسترسی رایگان به Google One VPN را دریافت کنید: گزارش

طبق گزارش، دارندگان Pixel 7 و Pixel 7 Pro می‌توانند این ویژگی را با باز کردن در برنامه Google One بررسی کنند. اگر این ویژگی در تلفن هوشمند شما فعال باشد، صفحه نمایش جدیدی را مشاهده خواهید کرد که نشان می دهد به لطف خرید Pixel خود، به سرویس VPN دسترسی رایگان دارید.

بر اساس گزارشی، گوگل پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو دسترسی رایگان به Google One VPN این شرکت دارند. همانطور که گوگل در رویداد Made by Google در اوایل سال جاری وعده داده بود، صاحبان گوشی های پرچمدار پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو اکنون می توانند به صورت رایگان به VPN گوگل متصل شوند. VPN را می توان از طریق برنامه Google One در Google Pixel 7 یا Pixel 7 Pro فعال کرد. یک VPN یا یک شبکه خصوصی مجازی برای پنهان کردن هویت کاربر در هنگام مرور وب در حالی که ترافیک اینترنت را رمزگذاری می کند طراحی شده است و به طور گسترده ای امن ترین راه برای دسترسی به اینترنت در هنگام استفاده از Wi-Fi عمومی در نظر گرفته می شود.

بر اساس این گزارش، می‌توانید اتصال VPN را از یک کارت جدید در زیر برگه مزایا در برنامه مدیریت کنید. همچنین می توانید VPN را فعال یا غیرفعال کنید. درست مانند سایر برنامه های VPN، اندروید نیز نمادی را در نوار وضعیت نمایش می دهد تا به شما اطلاع دهد که به این سرویس متصل هستید.

طبق گزارش 9to5Google، این ویژگی قرار بود به عنوان بخشی از Pixel Feature Drop در دسامبر ارائه شود، اما به نظر می رسد در چند دستگاه فعال شده است. Gadgets 360 نتوانست در دسترس بودن Pixel 7 و Pixel 7 Pro را تأیید کند، زیرا Google One VPN در هند در دسترس نیست.

Google One VPN در حال حاضر در اتریش، استرالیا، بلژیک، کانادا، دانمارک، فنلاند، فرانسه، آلمان، ایسلند، ایرلند، ایتالیا، ژاپن، مکزیک، هلند، نروژ، کره جنوبی، اسپانیا، سوئد، سوئیس، تایوان، انگلستان و آمریکا.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

اگرچه سرویس VPN گوگل به صورت رایگان در Pixel 7 و Pixel 7 Pro در دسترس است، طبق گزارش ها، برای استفاده از آن در دستگاه های دیگر باید در طرح ذخیره سازی ابری 2 ترابایتی در Google One با قیمت ماهانه 10 دلار (تقریباً 800 روپیه) مشترک شوید.

در حالی که گوگل سری پیکسل 7 را در 17 کشور راه اندازی کرد، همه این مناطق به Google One VPN دسترسی نخواهند داشت. در این گزارش آمده است که گوگل تایید کرده است که دارندگان پیکسل 7 در هند و سنگاپور به VPN دسترسی نخواهند داشت.