Samsung Galaxy A33 5G، Galaxy A53 5G، Galaxy A73 5G به‌روزرسانی One UI 5.0 با قابلیت فوکوس صوتی دریافت کنید

ارائه ویژگی کاملاً جدید “فوکوس صدا”. میدونی این چه معنی داره؟ این به این معنی است که دیگر نه آه، نه اوپ، و نه WHATTTTS! زیرا مهم نیست از کجا آن تماس را برقرار می کنید، آنچه دنیا می شنود فقط صدای شماست و نه سر و صدا. pic.twitter.com/rCoqRIw2Ij

– سامسونگ هند (@SamsungIndia) 22 نوامبر 2022

ادعا شده است که این ویژگی باعث کاهش تداخل نویز در هنگام تماس برای بهبود تجربه تماس برای تماس گیرنده و گیرنده می شود. این ویژگی نویز پس زمینه را در محیط های شلوغ و پر سر و صدا فیلتر می کند. کاربران ممکن است این ویژگی را از طریق نماد فوکوس صوتی که هنگام پاسخ دادن کاربر یا تماس صوتی از طریق برنامه پیش‌فرض تماس‌گیرنده روی صفحه ظاهر می‌شود، فعال کنند.

رابط کاربری One UI 5.0 سامسونگ که در بالای به‌روزرسانی سیستم‌عامل اندروید 13 این شرکت قرار دارد، توسط شرکت کره جنوبی در کنفرانس توسعه‌دهندگان سامسونگ (SDC) 2022 با حالت‌ها و روال‌های سفارشی، و صفحه نمایش قفل پویا، از جمله ویژگی‌های دیگر در اکتبر امسال معرفی شد. سال


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع

در برنامه‌های تماس صوتی و تصویری شخص ثالث، ویژگی Voice Focus را می‌توان از طریق یک نماد شناور فعال کرد که پس از پاسخ دادن کاربر یا برقراری تماس با این برنامه‌ها، روی صفحه ظاهر می‌شود.

ویژگی Voice Focus که به Galaxy A33 5G، Galaxy A53 5G و Galaxy A73 5G اضافه شده است، روی تماس‌های صوتی و همچنین تماس‌های ویدیویی روی برنامه‌های شخص ثالث مانند WhatsApp، Microsoft Teams، Google Meet و Zoom کار می‌کند.

سامسونگ گلکسی A33 5G، Galaxy A53 5G و Galaxy A73 5G به اندروید 13 با پوسته One UI 5.0 این شرکت در بالا به‌روزرسانی می‌شوند. به گفته این شرکت، این به روز رسانی همچنین با پشتیبانی از ویژگی “Voice Focus” سامسونگ در هند ارائه می شود. این ویژگی اولین بار در گوشی هوشمند گلکسی F23 که اوایل امسال عرضه شد، ظاهر شد و ادعا می‌شود که وضوح تماس را در حین حرکت حتی در محیط‌های شلوغ و پر سر و صدا افزایش می‌دهد. به گفته سامسونگ، می‌توان Voice Focus را در حین تماس‌های صوتی و تصویری در تلفن‌های هوشمند Galaxy A33 5G، Galaxy A53 5G و Galaxy A73 5G فعال کرد.

افزودن قابلیت Voice Focus در Samsung Galaxy A33 5G، Galaxy A53 5G و Galaxy A73 5G توسط SamMobile، در آخرین به‌روزرسانی One UI 5.0 مبتنی بر Android 13 مشاهده شد که در دسترس کاربران قرار گرفت. این ویژگی برای اولین بار توسط شرکت کره جنوبی در گوشی هوشمند Galaxy F23 5G که در ماه مارس سال جاری معرفی شد، معرفی شد. این ویژگی همچنین راه خود را به گوشی های هوشمند گلکسی M33 5G و Galaxy M53 5G نیز باز کرده است.