Samsung Galaxy Z Flip 4 Color، گزینه های ذخیره سازی یکپارچه در سایت رسمی مشاهده شد

سامسونگ در حال آماده شدن برای میزبانی رویداد معرفی Galaxy Unpacked در 10 آگوست است. انتظار می‌رود که غول فناوری کره جنوبی از گوشی‌های تاشو Galaxy Z Fold 4 و Galaxy Z Flip 4 در این رویداد آینده رونمایی کند. شایعات متعددی پیرامون مشخصات و طراحی این گوشی ها منتشر شده است در حالی که سامسونگ فعلاً اطلاعات را مخفی نگه می دارد. با این حال، به نظر می رسد که سامسونگ اجازه داده است گزینه های رنگ و فضای ذخیره سازی Galaxy Z Flip 4 از بین برود.

گزینه‌های رنگی مختلف و انتخاب‌های پیکربندی فضای ذخیره‌سازی در ابتدا توسط کاربران Reddit u/AlexQuakeZ (از طریق 9to5Google) در بیمه Samsung Care+ مشاهده شد. ما همچنین توانستیم وجود این لیست ها را تایید کنیم. گلکسی زد فلیپ 4 دارای گزینه های ذخیره سازی داخلی 128 و 256 گیگابایتی است. شایعات اخیر حاکی از آن بود که این گوشی هوشمند تاشو سامسونگ ممکن است یک نوع ذخیره سازی 512 گیگابایتی نیز داشته باشد. اما این گزینه هنوز در سایت بیمه درج نشده است.

گلکسی زد فلیپ 4 در رنگ‌های آبی، بنفش بورا، گرافیت و طلایی صورتی عرضه می‌شود. این گزینه ها همچنین در رندرهای طراحی اخیر گوشی که به تازگی فاش شده است، به تصویر کشیده شده است. گزینه های رنگ قاب، احتمالاً برای نسخه سفارشی، نیز ذکر شده است – مشکی، نقره ای و طلایی. به نظر می رسد سامسونگ رنگ های سبز، دریایی، قرمز، زرد و سفید را برای این نوع ارائه می دهد که تعداد کل ترکیب ها را به بیش از 70 می رساند.

رویداد Galaxy Unpacked در 10 آگوست ساعت 9 صبح به وقت شرقی / 6:30 بعد از ظهر به وقت محلی IST برگزار خواهد شد. انتظار می رود سامسونگ در این مراسم از گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 به همراه گلکسی واچ 5 و گلکسی بادز 2 پرو رونمایی کند.




منبع

گزارش اخیر نشان می دهد که Galaxy Z Flip 4 ممکن است بیش از 1000 ترکیب رنگ را ارائه دهد. با این حال، به نظر می رسد که اکنون اینطور نیست. برای یادآوری، سامسونگ سال گذشته در ماه اکتبر از Galaxy Z Flip 3 Bespoke Edition رونمایی کرد. این نوع به مشتریان سامسونگ اجازه می دهد تا رنگ های قاب و پنل های بالا و پایین را از میان گزینه های موجود به صورت دستی انتخاب کنند.