Shark Tank India فصل 2 تایید شد. برای نمایش آنوپام میتال، امان گوپتا، نامیتا تاپار، وینتا سینگ، آمیت جین

Shark Tank India 2 قرار است پس از پایان فصل اول نمایش واقعیت تجاری، وارد هند شود. این سریال برای فصل دوم تمدید شده است و در فصل گذشته کوسه ها حضور خواهند داشت: Anupam Mittal (بنیانگذار و مدیر عامل Shaadi.com)، Aman Gupta (هم بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی Boat)، Namita Thapar (مدیر اجرایی Emcure Pharmaceuticals)، Vineeta Singh (از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Sugar Cosmetics)، پیوش بانسال (موسس و مدیر عامل Lenskart).

Shark Tank India 2 برای پخش در هند از طریق Sony Entertainment Television و Sony LIV در دسترس خواهد بود.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.
تانک کوسه هند
 • تاریخ انتشار 20 دسامبر 2021
 • ژانر. دسته واقعیت
 • مدت زمان 28 ساعت 47 دقیقه
 • قالب

  امان گوپتا، آنوپام میتال، اشنیر گروور، غزل آلاغ، نامیتا تاپار، پیوش بانسال، وینتا سینگ، رانویجی سینگ

 • تولید

  برای آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، Gadgets 360 را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اخبار گوگل. برای آخرین ویدیوها در مورد ابزارها و فناوری، در کانال YouTube ما مشترک شوید.

  تصادف اتوپایلوت تسلا سوال حقوقی در مورد مسئولیت راننده “انسان در برابر ماشین” را در معرض آزمایش قرار می دهد

  iOS 16.2، macOS Ventura 13.1 در اواسط دسامبر راه اندازی می شود. iOS 16.3 ممکن است تا مارس 2023 وارد شود: Gurman

منبع

سال گذشته، Shark Tank India مفاهیم تجاری جدیدی را در یک فصل 35 قسمتی معرفی کرد که توسط Sony Entertainment Television در کانال SET India از تلویزیون پخش شد. این فصل از 20 دسامبر 2021 شروع شد و در 4 فوریه به پایان رسید.

قبل از رسیدن فصل 2، می‌توانید اپیزودهای فصل اول را در SonyLIV با اشتراک Premium پلتفرم بیش از حد (OTT) دوباره تماشا کنید. در همین حال، اگر برنامه MX Player را نصب کرده اید، باید بتوانید قسمت های Shark Tank India را به صورت رایگان همراه با تبلیغات در برنامه تماشا کنید.

برای فصل دوم Shark Tank India، Sony Entertainment Television و Sony LIV قرار است کوسه جدیدی به نام Amit Jain (مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران CarDekho، InsuranceDekho) معرفی کنند. تاریخ انتشار فصل آینده هنوز مشخص نشده است.

Studio NEXT، Sony Pictures Television، Sony Pictures Television Studios