Shazam برای اندروید با ابزارک های صفحه اصلی با موضوع شما به روز شد

پس از شناسایی، کاربران آثار هنری آهنگ، هنرمند و آلبوم را به همراه گزینه ای برای به اشتراک گذاشتن نتیجه با سایر برنامه ها روی ویجت خواهند دید.

اپل اخیراً قیمت برخی از خدمات اشتراک خود مانند Apple Music و Apple TV+ را در سراسر جهان از جمله در ایالات متحده و بریتانیا افزایش داده است، در حالی که در هند به همین صورت است. قیمت طرح کاربر فردی در ایالات متحده از 9.99 دلار در ماه (تقریباً 825 روپیه) به 10.99 دلار (تقریباً 908 روپیه) افزایش یافته است در حالی که طرح خانواده از 14.99 دلار تقریباً روپیه افزایش یافته است. 1226) تا 16.99 دلار (تقریباً 1400 روپیه) در ماه.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

این نسخه جدید ویجت صفحه اصلی با اندازه پیش فرض 5×1 ارائه می شود، اما طبق گزارش ها می توانید اندازه آن را به 1×1 تغییر دهید. همچنین دارای پشتیبانی از «Dynamic Color» برای قالب‌بندی بر اساس تصویر زمینه سیستم شما برای تلفن‌های دارای Android 12 و Android 13 است.

اپلیکیشن Shazam، اپلیکیشن تشخیص موسیقی متعلق به اپل، به‌روزرسانی جدیدی را برای کاربران اندروید ارائه کرده است که با پشتیبانی از ویجت‌های صفحه اصلی جدید همراه است. آخرین به‌روزرسانی Shazam 13.7 برای اندروید برای همه منتشر می‌شود و به کاربران امکان می‌دهد آهنگی را که بدون باز کردن برنامه پخش می‌شود، سریع تشخیص دهند. ویجت جدید دارای طراحی الهام گرفته از Material You در اندروید 12 و اندروید 13 است. این به روز رسانی در حال حاضر برای دانلود از طریق فروشگاه Play در دسترس است.

اگر از ویجت 1×1 استفاده می کنید، هنگامی که فعال است مانند یک دایره متحرک ظاهر می شود. ویجت آنها به روز شده است تا آثار هنری آهنگ شناسایی شده را نشان دهد.

طبق گزارش 9to5Google، ویجت جدید Shazam برای گوشی‌های اندرویدی به شما امکان می‌دهد به سرعت یک آهنگ را بدون باز کردن برنامه شناسایی کنید. طبق گزارش، حتی می‌توانید با استفاده از یک هشدار در بخش اعلان، آهنگ را به سرعت شناسایی کنید.