Star Wars Jedi: Survivor با تاخیر شش هفته ای، اکنون در 28 آوریل خواهد آمد

علاوه بر اعلام تاخیر Star Wars Jedi: Survivor، ناشر EA به طور کامل Apex Legends Mobile را لغو کرد و کار بر روی بازی موبایل بدون عنوان Battlefield را متوقف کرد. اولین خدمات خود را در 2 می، تنها چند هفته قبل از جشن یک سالگی خود، به پایان خواهد رساند.

Star Wars Jedi: Survivor بسیاری از عناصر گیم پلی بازی قبلی خود را حفظ می کند – به طور خاص، سیستم مبارزه و پیشرفت روح مانند، در حالی که شما به سفر و شورش Kestis علیه یک امپراتوری ظالم ادامه می دهید. استیگ آسموسن، کارگردان عنوان، قبلاً تأیید کرده بود که Kestis دارای پنج موضع «کاملاً تحقق‌یافته» خواهد بود که موارد استفاده از آن‌ها کاملاً به نوع دشمنی که با آن روبرو هستید بستگی دارد. نظر او به GameInformer حاکی از آن است که Star Wars Jedi: Survivor از نظر دست گرفتن کار زیادی انجام نمی دهد و در عوض بازیکنان را موظف می کند تا بفهمند چه چیزی به تنهایی کار می کند و چه چیزی نه. جایگاه‌های جدید شامل گزینه‌ای با دو تیغه سبک وزن، به‌علاوه یک موضع سنگین جدید است که شبیه به سبک شمشیر نوری متقابل Kylo Ren است. آسموسن دومی را “گوشت” توصیف کرد و افزود که باید هنگام حمله بسیار مراقب بود زیرا “پنجره های زمان بندی با تیغه طولانی تر هستند.”


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

Star Wars Jedi: Survivor شش هفته به تعویق افتاد. در یک توییت، توسعه دهنده Respawn Entertainment تایید کرد که ماجراجویی کهکشانی مورد انتظار که در ابتدا قرار بود در 17 مارس پخش شود، اکنون در 28 آوریل منتشر خواهد شد. استودیو تایید کرد که توسعه محتوای اصلی بازی در واقع “کامل” بوده است. که زمان اضافی برای بهینه سازی بیشتر برای ارائه یک تجربه بدون اشکال استفاده می شود. Star Wars Jedi: Survivor کامرون موناگان را در نقش اصلی Cal Kestis، که اکنون یک شوالیه جدی جدی است، باز می گرداند و داستان آن پنج سال پس از وقایع Star Wars Jedi: Fallen Order است.

Star Wars Jedi: Survivor اکنون در 28 آوریل برای PC، PS5 و Xbox Series S/X منتشر می شود.

همانطور که در پوستر اعلامیه مشاهده می شود، دروید قابل اعتماد و دوست داشتنی Kestis BD-1 بازمی گردد و کمک های اضافی در قالب یک شخصیت جدید به نام Bode Akuna می رسد که به عنوان یک هوش مصنوعی توصیف می شود که به قهرمان داستان در مبارزه و پیمایش کمک می کند. او و کال یک پیوند خاص تشکیل می دهند. تقریباً مثل این است که آنها با هم برادر هستند. آسموسن در این مصاحبه گفت و آنها دقیقاً یکسان نیستند، اما واقعاً مکمل یکدیگر هستند. Star Wars Jedi: Fallen Order با افزودن یک کابل معراج که به بالا رفتن از سطوح سنگی کمک می کند، گزینه های بیشتری برای کاوش و پیمایش اضافه می کند. این بار، Kestis همچنین می تواند حیوانات وحشی را اهلی و سوار کند.

در این نامه سرگشاده آمده است: “در سه سال گذشته، تیم جدای اینجا در Respawn قلب و روح جمعی خود را در Star Wars Jedi: Survivor ریخته است، و ما مفتخریم که بگوییم فصل بعدی داستان کال کسیس کامل شده است.” می خواند. ما اکنون کاملاً روی مرحله نهایی متمرکز شده‌ایم: رفع اشکال برای بهبود عملکرد، ثبات، صیقل دادن و از همه مهمتر تجربه بازیکن.» در حالی که این ممکن است برای طرفداران بد به نظر برسد، موارد بدنامی مانند راه اندازی فاجعه بار Cyberpunk 2077 که مملو از اشکالات شکستن بازی بود، نشان می دهد که تأخیرها و پرداخت نهایی چقدر می تواند برای هر عنوانی مهم باشد. اخیراً استودیو Fatshark آخرین نسخه Warhammer 40,000: Darktide خود را روی کنسول های Xbox Series S/X به طور نامحدود به عقب انداخت تا ابتدا نسخه موجود رایانه شخصی را اصلاح کند.