Switch Mobility پس از استعفای اندی پالمر، ماهش بابو را به عنوان مدیرعامل منصوب کرد

او گفت: «ماهش سابقه رشد موفقیت‌آمیز کسب‌وکار در هند را دارد و من مطمئن هستم که تحت رهبری او می‌توانیم در بریتانیا و اروپا به همان هدف دست پیدا کنیم.»

مسئولیت های سوئیچ شامل تامین و نگهداری اتوبوس های برقی است.

این شرکت اعلام کرد: برای حفظ تداوم استراتژی و اجرای برنامه‌ها، هیئت مدیره با ارتقای ماهش بابو به عنوان مدیرعامل سوئیچ موبیلیتی موافقت کرده است.

در این بیانیه آمده است که دیرج هندوجا بلافاصله نقش رئیس اجرایی را بر عهده می گیرد.

Chalo راه‌حل‌های فناوری مصرف‌کننده خود را با ارائه تسهیلاتی مانند ردیابی اتوبوس زنده، بلیط‌های دیجیتال و برنامه‌های سفر به کار خواهد گرفت. و همچنین مسیرها، فرکانس ها، برنامه ها و کرایه ها را تعیین کنید.

بر اساس این مشارکت، سوییچ و چالو به طور مشترک برای استقرار اتوبوس های برقی در شهرهایی که چالو در آن حضور دارد، سرمایه گذاری خواهند کرد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

سوئیچ موبیلیتی، سازنده خودروهای الکتریکی روز جمعه گفت، اندی پالمر، نایب رئیس و مدیرعامل آن، به دلایل شخصی پیشنهاد کناره‌گیری داده و ماهش بابو را به عنوان مدیر اجرایی جدید خود معرفی کرده است.

این شرکت در بیانیه ای در اینجا گفت که پالمر از مدیریت درخواست کرده است که به او اجازه دهد به دلایل شخصی از سمت معاون و مدیرعامل کناره گیری کند.

هندوجا گفت: «من می‌خواهم شخصاً از اندی به خاطر چشم‌انداز و تعهدش از زمان شروع سوئیچ تشکر کنم و آنچه تاکنون به دست آورده‌ایم بدون رهبری زیرکانه او امکان‌پذیر نبود.

در آگوست امسال، سوئیچ موبیلیتی با شرکت فناوری حمل و نقل چالو برای استقرار 5000 اتوبوس برقی در سراسر کشور شریک شد. یادداشت تفاهم (MoU) در این زمینه برای یک دوره اولیه سه ساله امضا شده است.