YouTube برای جلوگیری از اطلاعات نادرست در بین 2 میلیارد کاربر، کانال های ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را تأیید می کند

یوتیوب که دفتر مرکزی آن در سن برونو، کالیفرنیا قرار دارد، حدود دو میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد.


اپل این هفته آی‌پد پرو (2022) و آی‌پد (2022) را در کنار تلویزیون اپل جدید عرضه کرد. ما آخرین محصولات این شرکت را به همراه بررسی آیفون 14 پرو در Orbital، پادکست Gadgets 360 مورد بحث قرار می دهیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.

علاوه بر پزشکان و پرستاران، متخصصان سلامت روان و ارائه‌دهندگان اطلاعات مراقبت‌های بهداشتی نیز ممکن است برای تأیید YouTube که به کاربران اجازه می‌دهد ویدیوهای آنها را به راحتی مشاهده کنند، درخواست دهند.

در پاسخ، در سپتامبر 2021، محتوای گمراه‌کننده و نادرست درباره واکسن‌ها را ممنوع کرد.

این شرکت گفت که برای دسترسی به این برنامه، متخصصان مراقبت های بهداشتی باید مدرکی مبنی بر مجوزهای حرفه ای خود ارائه دهند، بهترین شیوه ها را برای به اشتراک گذاری اطلاعات سلامت مبتنی بر علم دنبال کنند و کانالی در موقعیت خوب در YouTube داشته باشند.

همچنین یک برنامه محدود راه‌اندازی کرد که به ویدیوهای بخش‌های بهداشت عمومی، بیمارستان‌ها و دولت‌ها، در میان نهادهای دیگر، اجازه می‌داد برچسب‌هایی داشته باشند که به کاربران اجازه می‌داد از معتبر بودن خود مطلع شوند.

این شرکت گفت: «این گام جدید به ما امکان می‌دهد اطلاعات با کیفیت بالا را از گروه وسیع‌تری از کانال‌های مراقبت‌های بهداشتی درج کنیم.»

یوتیوب سال گذشته به دلیل میزبانی ویدیوهایی که واکسن‌های کووید-19 را مورد انتقاد قرار می‌داد یا با دستورالعمل‌های بهداشتی سازمان جهانی بهداشت یا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها در تناقض بود، با انتقاد مواجه شد.

یوتیوب روز پنجشنبه اعلام کرد که پزشکان، پرستاران و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی می توانند برای محدود کردن اطلاعات نادرست در سایت، برای تایید کانال های یوتیوب خود درخواست دهند. یوتیوب گفت، این تغییر به بینندگان اجازه می دهد تا به راحتی به ویدیوهای حاوی “اطلاعات بهداشتی با کیفیت بالا” دسترسی داشته باشند. این سرویس افزود: «این گام بزرگی برای کمک به مردم برای یافتن آسان‌تر و ارتباط با محتوایی است که از جامعه فوق‌العاده متخصصان مراقبت‌های بهداشتی در YouTube می‌آید».

به گفته آکادمی ملی پزشکی، حدود 90 درصد از آمریکایی ها از رسانه های اجتماعی برای جستجوی اطلاعات سلامتی استفاده می کنند.

این برنامه است که اکنون در حال گسترش است.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع